Catrice lemon nails

17:44

Zdravím,
už delší dobu mám doma jeden lak od značky Catrice, ale až teď jsem se rozhodla jej vyzkoušet. Bylo to asi pro jeho "jedovatou" a letní barvu. Tento odstín na mě působí trošku "šíleně". Nikdy bych si ho jen tak nekoupila a tak mě napadá, jakou bláznivou náladu jsem to měla, když jsem si s lakem kráčela k pokladně :) Každopádně se mi barva celkem zamlouvá, i když trošku křičí...No, spíš řve :D Jinak by jste měli vědět, že tenhle lak má skvělý název :D a to:


390 Easy Peasy, Lemon Squeezy!
Mě se to hrozně líbí :D Asi proto, jak se to hezky rýmuje. Tady vám přidávám fotku nehtíků. Do místnosti mi svítilo sluníčko, tak je fotka trošku zkreslená. Každopádně tento lak od Catrice se uvádí jako dvouvrstvý, ale pokud chcete skutečně výrazný a pastelový odstín, doporučuji vrstvy minimálně tři. 


You Might Also Like

4 komentářů

 1. Tak od Catrice mám jediný lak a je podobné barvy, možná malinko světlejší ale byl z nějaké limitky... No každopádně byl strašně vodový a pořád mi prosvítal a vrstvy jsem musela dát 4 aby mi ten nehet úplně zakryly : D Hrůza : D Někde jsem se dočetla, že světlé laky od Catrice nemají moc dobré krytí. Já jsem se o tom přesvědčila : D Jinak na takové barvě se mi líbí černý praskací lak : ) Právě kvůli tomu jsem si takovou barvu od Catrice kdysi koupila : )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To krytí mi taky trošku leze krkem :) Každopádně ten černý praskací lak rozhodně vyzkouším ;)

   Vymazat
 2. Moc krásná barvička, taky mám pár laků od Catrice a jsem s nima spokojená :)

  OdpovědětVymazat
 3. Laků od Catrice mám asi 12, mají nádherné barvičky, tento vlastním taky. Máš úžasné nehty, snad budu mít někdy taky takové...:)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová