GARNIER SKIN NATURALS - Zjemňující péče

10:21


Říká se, že když na sebe nebudeš dbát v mládí, ve stáří se všechno projeví. Této věty jsem se asi zalekla a začala jsem nad tím tak trošku přemýšlet. Moc se mi nelíbí ta představa, že by ze mě ve 40ti letech měla být sčvrklá stará švestka. Už od malička mám suchou kůži a matně si vzpomínám na to, kdy mě jako malou maminka po koupání natírala dětskými krémy. Já ale rostla a nějaké mazání a hydratace pokožky mi byla ukradená. Až doteď. Po tom sálodlouhém uvažováním nad tím, že by bylo asi fajn si dopřát nějakou tu péči jsem se rozhodla navštívit drogerii a nějaký pleťový krém si pořídit.


Výběr mi netrval moc dlouho. Sáhla jsem po pleťovém krému od značky Garnier z řady Skin Naturals, který slibuje zjemňující péči. Tento hydratační krém s koriandrovým a palmovým olejem a glycerinem chrání a vyživuje pokožku, hydratuje a uchovává ji jemnou, pružnou a dodává mladistvý vzhled. Velmi snadno se vstřebává a nezanechvá mastný film. Koriandrový a palmový olej pleť zklidní a zjemní, glycerin ji zvláční, hydratuje a chrání před vysušováním. Pokud tedy trpíte suchou pletí, tento krém vám mohu doporučit.

30ml tohoto výrobku seženete za 35,-. Větší balení 200ml se pohybuje okolo 105,-.

You Might Also Like

1 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová