Mini Colorama - Hodně muziky za málo peněz

17:42

Říkáte si, o co by mohlo v tomto článku jít? Určitě jste někteří z vás v drogeriích zaznamenali průhledné nádoby s velkým množstvím barevných laků na nehty. Pokud se tedy nejednalo o zlevněné laky, kterých se prodavačky chtějí zbavit, šlo o směsici laků od značky Maybebelline Ney York právě s názvem Mini Colorama. Tyto laky jsou/byli (nevím, zda se ještě někde dají sehnat, u nás v drogerii je už nemají) k dostání za atraktivní cenu, která se pohybovala okolo třiceti pěti korun. Sama jsem si jich koupila hned několik, a za nějakou se mi jich doma naskládala pěkná řada. 

Moje zakoupené odstíny (zleva nahoře): 16 Berry Sweat, 19 Marshmallow, 32 Candy Frost, 37 Cappuccino, 52 Dark Plum, 56 Coral Rose, 94 Ultra Violet, 120 Urban Turquoise, 

You Might Also Like

3 komentářů

  1. nejlepsi je odstin urban coral :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Podívala jsem se na ni na googlu a musím s tebou souhlasit. Kdybych na ni někde narazila tak ji rozhodně beru :) Díky za tip ;)

      Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová