Oriflame POWER SHINE - Trendy Berry

09:32

Zdravím,
protože už delší dobu jsem si plánovala pořídit nějakou červenou rtěnku nebo lesk, konečně se mi naskytla příležitost, si jeden takový výrobek objednat. No, lesk, řekla bych, že je to spíše rtěnka. Třpytivá rtěnka. Každopádně, objednala mi ho moje maminka z katalogu Oriflame, kde jsem si vybrala odstín TRENDY BERRY. Tentokrát jsem si zkutečně troufla, protože doma mám samé světlé lesky a tohle měla být tedy moje premiéra, co se tmavé barvy týče. Rtěnka se snadno a lehce nanáší, je krémová, hydratační, na rtech příjemná, vydrží poměrně dlouho a určitě oceníte i její krásnou melounovou vůni. Vlastním ještě jeden odstín CLOVER HAZE, takže můžete počítat také s nějakou fotečkou do budoucna :) Jediné mínus, které bych rtěnce možná vytkla je shimmer. Kdo očekává velké množství třpytek, bude zklamaný. Je jich tam spíš malé množství. 

Musím říct, že s výsledkem jsem spokojená. Barva se mi líbí, i na rtech nevypadá špatně, i když nevím, jestli se tento odstín hodí pro běžné denní líčení + ještě do takového teplého letního počasí.  Jejich běžná sena se pohybuje okolo 179,-, ale momentálně jsou v akci :) 

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Wow! Barva na rtech vypadá vážně skvěle! Možná i díky těm sexy rtům :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jé děkuji moc :) právě proto jsem si vysloužila přezdívku angelina :D

   Vymazat
 2. Taky jsem měla nedávno premiéru s tmavší rtěnkou. Je to nezvyk,ale líbí se mi to :) Na tobě vypadá ale krásně a barva je to vážně dobrá!
  http://beily-beautyworld.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Tyto rtěnky jsou hodně oblíbené a ani se nedivím, já sama mám tři a jsem spokojená. :)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová