Proměnlivý lesk na rty od Oriflame Pink Me Perfect

16:41

Zdravím,
rozhodla jsem se napsat jednu recenzi na tento proměnlivý lesk od Oriflamu. Bohužel moje recenze není až tak příliš kladná. 

Lesk mě moc neoslovil pro svoji sytě růžovou barvu, ve které se moc necítím. Lesk slibuje vybarvení vašeho "originálního" odstínu růžové, který se přesně přizpůsobí vašim rtům i vašemu pigmentu. Tohle není zas tak moc pravda. Lesk je průhledný a během několika sekund na vašich rtech začne vytvářet divy. Musím říct, že i po malém množství lesku jsem na rtech měla tmavě růžovou barvu, které jsem se špatně zbavovala. Asi proto tento lesk ocení ty z vás, které máte rády skutečně dlouhotrvající lesky, které se z vašich rtů jen tak neztratí. Růžovou na rtech mám ráda, ale ne tak tmavou. Dávám přednost světlejším odstínům. 
Tady máte fotku s leskem na mých rtech. Jak jsem se zmínila, lesk na mě chytl hrozně tmavě a mám problém ho dostat dolů. Na fotce to ale bohužel tak vůbec nevypadá, protože je fotka focená proti oknu, z kterého šlo moc světla a rty zesvětlilo a to o dost. Kdyby mi lesk udělal to, co je na fotce, vůbec nich bych mu snad nevytkla. 


Budu moc ráda, když mi napíšete vaše názory na tento lesk, pokud s ním máte zkušenosti.You Might Also Like

3 komentářů

 1. krasne romanticky :)


  http://fa-shovv.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. Na fotce vypadá lesk moc hezky, škoda, že neměl stejný odstín i v reálu, že? :) Oriflame prodávám a hodně zákaznic tento lesk vracelo, protože jim udělal přesně to, co Tobě. Teď si ani neuvědomuji, jestli s ním byla některá spokojená, já jsem si napřed přečetla recenze a naštěstí jsem si ho nekoupila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem bohužel tak chytrá nebyla :D možná ho sem tam použiju, ale jak říkám, spíš někam na ples nebo někam, kde se hodí spíš výraznější líčení :)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová