Quick and Dry + Check Matte od Miss Sporty

10:33

Zdravím,


kdo na můj blog chodíte často, mohli jste si všimnout, že jsem se vydala na takové malinké nákupy. Radost mi udělaly laky od Miss Sporty. Narazila jsem v Rossmannovi akorát na akci 1+1 zdarma. Proto jsem si vybrala černý praskací lak a lak, po kterém se vám lak změní na matný. Ihned jak jsem přišla domů, sundala jsem svůj dosavadní "nail design" a pustila jsem se do nového. Nic extra nečekejte. Chci vám tu jen ukázat výsledek. Jsem z toho laku nadšená, celkový vzhled nehtů se mi líbí. Těším se, až s ním přetřu černý lak, ale momentálně jsou zvolila růžovou (odstín 347 QUICKDRY - miss sporty), protože černou jsem měla už předtím. Co na výsledek říkáte? Dáte mi nějaký typ s jakou barvou by tento lak (check matte) vypadal dokonale?


You Might Also Like

6 komentářů

 1. Ten matující lak si asi budu muset taky někdy pořídit, vypadá to fakt hezky : ) Mě se asi nejvíc líbí tenhle způsob využití
  http://petralovelyhair.blogspot.cz/2012/01/cerne-matno-leskle-nehty-video.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem ten článek Jani viděla a právě proto se těším, až vyzkouším tu černou :)

   Vymazat
  2. To jo, myslím si, že s tou černou to vypadá nejlíp : ) Hlavně ty lesklý konečky k tomu jsou hezký : ) Říká se vůbec kraji nehtu koneček?? : D No to je jedno, víš co myslím : DD

   Vymazat
  3. jasně, černá francouzská :D rozumím ;)

   Vymazat
 2. ten matté efekt je fakt super :) taky ho doma mám a je to bomba :) chtěla bych s ním teď zkusit udělat "francouzskou", mohlo by to vypadat zajímavě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. souhlasím s tebou ;) taky bych chtěla vyzkoušet i jiné barvy :)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová

Pravidelní čtenáři