sobota 16. června 2012

Rimmel London - Vinyl Max


Nedávno mi moje maminka vytknula, že když jsem byla obdařena takovými plnými a velkými rty tak bych se o ně mohla i lépe starat. Tím "staráním" ale měla na mysli líčení. V mém kosmetickém kufru by jste našli plno různých lesků na rty, ovšem je moc nepoužívám a jen tak mi tam leží. Vystačím si jednou za čas s nějakým balzámem na rty. Přítel lesk taky dvakrát neolizuje, takže asi i z tohoto důvodu se bez něj obejdu. Jediný leskl, který je v mém pokoji na viditelném místě, je právě tento Vinyl Max od Rimmel London. Dostala jsem ho jako dárek, ale nepoužila jsem ho ještě ani jednou. Rozhodla jsem se ho tedy vyzkoušet.
Jakmile jsem lesk otevřela, vykoukl na mě obrovský aplikátor. Musím říct, že z toho jsem byla celkem v šoku, protože jsem se s něčím takovým doposud nesetkala. Odstín, který mám, není až tolik výrazný. Raději se poohlídnu po světlejším lesku a odstín DAZZLE mi vyhovuje. Můžete ho ale sehnat ještě v dalších odstínech. S aplikátorem se pracuje dobře. Tedy alespoň mě, kvůli mým velkým rtům. Pokryl naprosto každé místo a to jsem ho do lesku namočila jen jednou. Na rtech vypadá hezky. Není tolik výrazný a na slunci dělá hezké odlesky.

Lesk seženete ve všech drogeriích a cena se pohybuje kolem 119,-

2 komentáře:

  1. Nemám moc velké rty, takže přemýšlím, jestli má cenu si ho pořizovat, když má tak velký aplikátor, jak popisuješ, ale zítra se na něj půjdu podívat. ;)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Aplikátor je hezky měkoučký ale musím říct, že když nabereš velké množství lesku, tak i na mé velké rty je to moc :-/ Jinak jsem s ním ale spokojená :)

      Vymazat