Top plavky - USA bikiny

10:20

Tímto článkem bych vám chtěla přiblížit a ukázat tyto skvělé plavky s tak moc oblíbeným "usa" vzorem. Velmi se mi toto provedení líbí. Plavky jsou pestré a na opálené kůži určitě vyniknout. Co se týče střihu plavek tak mu nemohu nic vytknout. Je naprosto úžasný. Překroucená podprsenka bez ramínek je trendem čím dál více.

Kombinace hvězdiček a námořnických proužků je velmi elegantní a s touto kombinací určitě neuniknete pozornosti obdivovatelů. Tyto plavky můžete sehnat nawww.madlady.co.uk/usa-bikini-twisted.html a cena je £26.91 což v přepočtu znamená nějakých 850 korun českých.


You Might Also Like

4 komentářů

 1. Odpovědi
  1. přesně tak :) hned bych je brala mít do nich postavu :D

   Vymazat
 2. Jsou naprosto DOKONALÉ a já po nich koukám už také nějaký pátek a celkem mě mrzí, že jsem si koupila nedávno letos plavky v H&M, které stály v podstatě stejně jako tyhle ... takže stále přemýšlím jestli si i tyhle objednat, ale vím, že dvoje nové nejspíš neužiji ... fakt nevim no :X
  http://angellovely-things.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem si nové plavky kupovala loni o prázdninách a také jsem je málo využila :( ale tady ty by stály za to mít je doma ;)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová