Tvářenka silky touch blush od essence

16:06


Zdravím,

o co v tomto článku jde? Chtěla bych vám přiblížit tuto tvářenku od značky essence, kterou jsem si  zakoupila po přečtení recenze od jedné moc milé slečny Natálky. Už delší dobu jsem se po nějaké tvářence dívala, ovšem zatím jsem nenašla tu pravou, která by mi hezky sedla k mé opálené pleti a se kterou bych nepůsobila jako Marfuša. Po zakoupení tvářenky jsem byla mile překvapena. Ať už cenou, nebo její přizpůsobivosti k odstínu pleti. Kromě toho, že ji v drogeriích naleznete ve více odstínech se pyšní krásnou texturou na povrchu. Já jsem si vybrala právě tento odstín. Tmavších barev jsem se trošku bála. S tvářenkou jsem naprosto spokojená. Skvěle se s ní manipuluje a na tvářích vydrží dlouho.
Druhou fotku trošičku zkresluje světlo :-)

Tvářenku mohu určitě doporučit a seženete ji za 65 korun českých.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Essence má dobré tvářenky, já moc nemám v lásce pudrové, ale tahle vypadá moc pěkně. :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. já jsem měla od essence gelovou tvářenku jestli víš z té kolekce VAMPIRE LOVES a jsem z ní celkem zklamaná protože jsem ji nemohla pořádně do ztracena rozetřít takže jsem vypadala jako Marfuša a hrozně barvila prsty takže to vypadalo dost diskutabilně :D :-/

      Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová