Bronze eye makeup

17:00

Zdravím, 
muž byl v práci, já sama doma a tak jsem se rozhodla prohrabat se svým kufrem s líčidly. Našla jsem v něm jedny úžasné oční stíny. Ty jsou sice od "rákosníků", ale tyhle mají mojí pozornost. Stíny skvěle drží a připadá mi, jako by to byly pigmenty. Na paletce, která má blbý tvar ( :D ) je osm odstínů. Rozhodla jsem se vyzkoušet s ní jedno líčení, které jsem sladila do bronzové. 


Barvičky jsem očíslovala, protože odstíny nemají žádný název. Takže pro přehlednost při postupu u líčení :) 

Jako první jsem na oči nanesla oční bázi pod stíny od essence. 
První odstín, který jsem na víčko nanesla byl odstín číslo 6., který jsem rozetřela po celém víčku.
Dále jsem použila odstín číslo 7., který jsem nanesla do vnějšího koutku víčka, který jsem rozetřela směrem ke koutku oka. Odstín přechází ve světlý asi tak v polovině víčka. Tento stín jsem použila i na spodní linku.  Omlouvám se, fotku nemám, zapomněla jsem ji vyfotit a postupovala jsem dál :DJako poslední odstín jsem použila barvičku číslo 8. Tu jsem nanesla do banánku a rozetřela jsem ho do ztracena. Nakonec stačí oko zvýraznit řasenkou a máme hotovo. 

You Might Also Like

9 komentářů

 1. Stíny jsou krásné, ale na kosmetiku od Vietnamců velký pozor. Jsou zdraví škodlivé (rakovina, neplodnost, aj.) Psala jsem o tom i na blogu..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem si toho vědoma a proto jediná věc kterou bych od nich kdy z kosmetiky vzala jsou stíny. Makeup bych na sebe nikdy nedala! :) ráda si ten článek přečtu :)

   Vymazat
  2. http://www.lore-madalena.blogspot.cz/2012/05/pozor-na-tuto-kosmetiku.html

   Tady :) A bohužel, patří tam i stíny :( Sice ti nevyskáče žádná vyrážka apod., ale obsahují olovo a to způsobuje rakovinu :(

   Vymazat
 2. Tojo,líčení vypadá opravdu pěkně,i když na sobě moc růžovou a podobnou barvu nemám moc ráda,připadá mi,že mi nesluší.
  Slušivé :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné líčení :) Já mám od vietnamců taky pár očních stínů a jsem s nimi celkem spokojená :) Jednou jsem si tam koupila tvářenku a rudou rtěnku na výskoušení jestli mi to bude slušet :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já z tý kosmetiky od vietnamců mám trošku strach. Bojím se, aby mi třeba po nějakém makeupu nebo pudru nevyskákaly nějaké pupínky atd. Ve stínech jsou ale mistři ;)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová