Dermacol Slim Gel - Zeštíhlující gel na bříško - recenze

21:22

Zdravím,
v první řadě vám chci říct, že toto je zcela výjimečná recenze, kterou tu už asi neuvidíte. Jedná se o to, že na nějaké zeštíhlující přípravky nevěřím, ale jelikož se mi tento gel dostal pod ruku, rozhodla jsem se ho vyzkoušet.O co jde?
Jedná se o zeštíhlující gel na bříško od Dermacolu, který by vám měl za jeden měsíc zeštíhlit bříško o 1 velikost. Obsahuje kofein  a speciální polysacharidy. Účinné látky prokrvují problematické partie, štěpí tuky a zabraňují jejich  dalšímu ukládání. Hydratuje pokožku a zanechává jí pevnější a pružnější.

Pokud tento gel budete chtít použít na to, aby jste zhubly, tak jste vedle. Je to skvělý doplněk ale pouze tehdy, pokud ho zkombinujete se cvičením a trochu poupravíte jídelníček. Zaznamenala jsem, že je pak pokožka vážně zpevněná a pružnější.

Máte s takovýmito gely zkušenosti?

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Nie nemám nikdy som nič také neskúšala:)

  OdpovědětVymazat
 2. Nemám s ním tiež skúsenosti, ale potom napíš či to nejak funguje :) Ja čo mám doma je akurát tak to Nivea Body Firming telové mlieko tiež by malo byť "na chudnutie" resp. spevnenie, ale nepostrehla som výsledok. Ja na takéto veci neverím, ale určite potom napíš, ako si spokojná :)

  OdpovědětVymazat
 3. Nikdy jsem nic takové nezkoušela, mamka měla myslím od Avonu něco podobného, ale mám dojem, že jej přestala i používat...

  OdpovědětVymazat
 4. já si osobně myslím, že je třeba to vždycky kombinovat s pohybem:) jinak nikdy žádný zeštíhlující věci pracovat nebudou:))

  OdpovědětVymazat
 5. Musím souhlasit,asi žádně přípravky nebudou mít perfektní účinky i bez dalších změn :/ kéž by to bylo tak lehké :)

  OdpovědětVymazat
 6. Zkušenost s podobnými přípravky nemám a ani bych si je asi nekoupila. Ale kdyby to opravdu fungovalo, že by člověk nemusel ani cvičit, tak to by byla jiná:D

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová