Eyeliner

20:52

Zdravím,
říkala jsem si, že by neuškodil nějaký post, co by se týkal vašeho názoru. Dnes budou na kurzu oční linky. Černé, barevné nebo žádné? Musím říct, že já jím zrovna dvakrát nefandím. Mám je ráda, ale i přesto, že jsem trpělivý člověk, mě nebaví hodiny sedět u zrcadla a vytvářet dokonalou křivku na víčku. Namaluju si je tedy jen příležitostně.

A jak jste na tom vy a oční linky?

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Ja som na linky ľavá ale páčia sa mi, máš pekné oči:)

  OdpovědětVymazat
 2. ja linku vždy! najradšej mám tekutú :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já si dělám linky podle nálady,jak se mi chce hodně nervovat,že jednu mám delší než tu druhou! :D

  OdpovědětVymazat
 4. Já oční linky vůbec nepoužívám, ani stíny, líčím se jen tak aby to bylo přirozené, navíc trávit ještě více času v koupelně než trávím nyní, to bych musela vstávat o mnoho dříve a to já se raději vyspím... :)

  OdpovědětVymazat
 5. linky jsem si na základce dělala denně, jelikož jsem na to měla ještě chuť:) takže jsem získala nějaký ten grif.. teď na střední jsem už doslova líná si je ráno dělat a radši si přispím:) a když už si je namaluju, tak si připadám hrozně nepřirozeně, jak jsem si zvykla jenom na řasenku:D

  OdpovědětVymazat
 6. já mám linky ráda, líbí semi a začínám se je učit. Né že bych bez nich nevydržela,ale maluji si je skoro pokaždé. Mám černé a chtěla bych stříbrné

  OdpovědětVymazat
 7. Linky se většinou dělám denně a jsem zvědavá jak to budu stíhat teď na střední ;D ale už mi to nedělá problém,jen někdy ji mám trochu jinačí,tak nervím :)

  OdpovědětVymazat
 8. Já linky nenosím protoze nevím ja na to a vždy se bojím že nebodou stejné...
  Ae jinak se mi líbí :-D

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová