Piercing story - 1. část - Výběr šperku

18:16

Zdravím,
je tu první část této story. Kdo zamýšlí o aplikaci piercingu, měl by klást velký důraz na výběr šperku. V dnešních zlatnictvích a obchodech se stříbrem jich najdeš nespočetně! Od těch nejobyčejnějších, přes barevné až po luxusní šperky. Naše oči jsou při výběru piercingu po těch nejkrásnějších, to je logické :)

Měla by si ale vědět, že pro aplikaci piercingu je nejvhodnější jeden z těch obyčejnějších piercingů. Já jsem si poprvé zvolila růžový, kuličkový piercing. Jde totiž o to, že piercing se poměrně dlouho hojí a v případě, že by si v pupíku měla nějaký visací piercing (například jak vidíš na obrázku ten s lebkama nebo s motýlky), mohla by si s ním často zachytávat o oblečení a dírku jen dráždit a zabránit jejímu úplnému zahojení.
Důležitý je i výběr materiálu, z kterého je piercing vyrobený. Někdo může být na určitý druh kovu alergický. Nejběžnější je chirurgická ocel. Já z ní mám všechny piercingy a nemohu si stěžovat :)


You Might Also Like

0 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová