Pryč s tím !!!

13:04

Zdravím,
také máte mezi kosmetikou věci, které vám tam jen tak trčí a čekají na vypotřebování? Já jsem se momentálně na tyto věci zaměřila a řekla jsem si, že je co nejdříve musím vypotřebovat. A o co v mém případě jde?

1. Čistící a odličovací pleťová voda - vzhledem k tomu, že se pravidelně odličuji a vody je tam skoro na dně, tak ta spotřeba snad půjde rychle.
2. Parfemovaný tělový sprej - tento sprej se hodí spíše do horkých letních dnů, když jsou venku třicítky. Dominuje totiž svou silnou a smyslně sladkou vůní, o kterou se zasloužil černý rybíz, růže a mošus. 
3. Ochranný sprej pro žehlení vlasů - tento sprej používám při každém žehlení, natáčení nebo fénování vlasů. Jelikož v létě s vlasy nic moc nedělám, většinou je svážu do culíku nebo do drdolu, tím pádem ani nežehlím, takže sprej nepotřebuji. Je ho tam ale opět troška, takže co nejdřív vypotřebovat a koupit nový.
4. Parfém Adidas - tak tuhle vůni jsem dostala už před hodně dlouhou dobou. Kupodivu pořád hezky voní, takže musí co nejdříve pryč,. než se začne kazit. 
5. Chupa chups - Love Trap - kdo by alespoň jednou neměl doma vůni od Chupa Chups :D Musím říct, že já je měla všechny a tahle se mi nějak schovala a já ji nepoužívala. Kupovidu je víc plná, než prázdná, takže to vidím tak, že ji nabídnu k používání i sestře a snad nám to doplácávání půjde rychleji :) 
6. Makeup - tento makeup je naprosto skvělý! Při likvidování věcí v mé kosmetice jsem taky zjistila, že se s ním za chvíli budu muset rozloučit a tak jsem ho zařadila sem. 

You Might Also Like

7 komentářů

 1. tohle moc dobre znam ,taky mám takove veci! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Také to znám ;)
  Tu pleťovou vodu používám také a překvapuje mě ta cena,že s touto vodou zrovna dobře vycházím,takže nemusím utrácet zbytečně někde 100 korun za lepší značku ;)
  Můžu se zeptat,kolik přibližně stál ten sprej na žehlení od Baley ? :)
  A ten sprej od Avonu jsem si nemohla vynachválit,krásně voní ! ^^

  OdpovědětVymazat
 3. ten make-up od avonu mám aj ja a je supeeeeer :)

  OdpovědětVymazat
 4. Taky znám,zažívám to když na mě mamka křičí,proč to nevypotřebuji.No jo,ale když si člověk koupí novou například pleťovou vodu,tak ať se nediví.:D
  Tu voňavku od Chupa Chups jsem měla (taky),přesně tu co máš ty! A docela hezky voněla,co si vzpomínám,když jsem jí měla tak ve 13letech.:)

  OdpovědětVymazat
 5. taky tyhle stavy až moc dobře znám:) akorát.. já třeba nikdy neměla voňavku od Chupa Chups, nikdy mi ani jedna nevoněla:)) a ten make-up od Avonu vypadá zajímavě! asi se poptám u nějaké Avon lady:)

  OdpovědětVymazat
 6. Moje mamka má takový problém, ma xxx věcí jednoho druhu a ne a ne dodělat nějakou věc, že by bylo více místa na poličce, ja jsem úplný opak, mám od každého druhu "roztahaný" jeden kus... celkově to pak v koupelně nebo i v poličce lépe vypadá a i lépe se v tom orientuje. :)
  Pamatuji si ještě jak jsem měla ten parfemovaný tělový sprej od Avonu... :) krásně voněl, byla to opravdu sladká vůně a sprej mi vydržel velmi dlouho.
  Pokud jde o vůně tak je to asi jediná věc, od které mám rozdělané dva kousky... protože ne vždy se hodí sladká vůně někdy je třeba něco jemného. :)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová