REKONSTRUKCE

10:17


Zdravím,
je tu chvíle, na kterou jsem přes půl roku čekala. Konečně jsme se s přítelem hnuli z místa a začali z pokoje dělat útulné hnízdečko. Přestavbu bytu, pokoje, vlastně čehokoliv přímo miluju. Asi proto, že si v hlavě vytvořím jakousi představu a za tou prostě jdu. Jsme teprve na začátku, zrovna včera jsme si přivezli barvu, kterou vymalujeme :D Ale už teď se těším, až sem budu nakupovat doplňky. K té barvě...Počítala jsem, že tu bude nějaká neutrální barvička, něco mezi béžovou a ... no zkrátka, že se budeme držet při zemi. Když se příteli líbila i výraznější oranžová, byla jsem překvapená, ale spokojená :) Nakonec to vyhrála fialová. Jo, fialová. Barva, kterou nadevše miluju a kterou jsem vždy chtěla v pokoji. Svůj sen si tedy aspoň vytvoří s mojí drahou polovičkou :) Počítám s tím, že v sobotu se bude malovat. Jak já se těším! Momentálně jsem bez zrcadlovky, ale jak se mi dostane do ruky, zahltím vás fotkami ;)
Berte prosím s rezervou všechny tyto doplňky nebo nábytek. Rozhodně z pokoje nechceme mít fialové bláznovství. Doplňky chci pořídit v barvách, jako je bílá, černá nebo šedá :) Přála bych vám být v mé hlavě :D 


You Might Also Like

5 komentářů

 1. Fialovou barvu mám velice ráda, ale do pokoje bych si ji nedala ve větším množství. Z toho důvodu, že by mě mohla omrzet a to rozhodně nechci =)

  http://imiiska.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Fialová je dobrá volba,taky jsem si jí vždycky přála na zdech pokoje.A snad se mi to i splní teda! :)
  Přeji Vám,ať se vám ve vašem hnízdečku co nejvíce líbí! Tyto doplňky nejsou špatné! :)

  OdpovědětVymazat
 3. S přítelem plánujeme zařizování bytu a už se na to oba také těšíme... :) I když to bude chtít ještě chvilku čas, ale i tak už se kolikrát koukáme na nějaké ty věci a těšíme se, že společně budeme něco vybírat :)
  Mimochodem fialová je velmi pěkná barva. :) Ten pytel je parádní, také uvažuji, že si jej pořídím ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Amazing wall clock! ヅ


  P.S. You may want to visit our blog and we'd love it more if we follow each other! ヅ

  http://fashionmoto.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová