Štětce essence - recenze

14:54

Zdravím,
předem se vám omlouvám, že nemám nafocené vlastní fotky výrobků, ale nejsem doma tak nemám přístup k foťáku. O co v tomto postu půjde...


Už dávno jsem zanevřela na ty polštářkové aplikátory, které byly k dostání snad u každých stínů. Taky mě lezlo na nervy, když jsem na tvářích měla společně s pudrem i chlupy, které ze štětce vypadaly. V poslední době jsem narazila na parádní věcičky od essence. Jedná se o jednotlivé kosmetické štětce, ať už na oči, tvářenku nebo pudr. Tyto štětce si mě naprosto získaly. Jsem studentka a nejsem výdělečně činná, takže oceňuji, že za tak super cenu, za kterou štětce v drogeriích seženete, se s nimi dá tak skvěle nalíčit. Štětce jsou totiž husté, nevypadávají, mají krásnou barvu a na obličeji jsou velmi příjemné. Černo fialový design se mi moc zamlouvá.Hrozně dobře se mi s nimi stíny nanáší a roztírají do ztracena. Tyto štětce bych určitě doporučila!

Vlastním zatím jen dva štětečky od essence. Je to normální štěteček pro aplikaci stínů a štěteček pro tvorbu kouřového líčení.


Ve středu se ale opět chystám do města, tak bych ráda svůj kosmetický kufr obohatila o štětec na tvářenku a na pudr. V regálcích od essence by jste našli ještě zkosené štětečky, které jsou určeny pro tvorbu gelových linek, ale s těmi zkušenosti zatím nemám, nepoužívám je a tak se mi ani štěteček nehodí :)

Máte nějaký ze štětců doma? Jste s nimi spokojeni?

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Já mám přesně ty dva, jako ty :) A jsem s nimi nad míru spokojená.. za tu cenu jsou prostě skvělé :)

  OdpovědětVymazat
 2. síce od essence nemám žiadne štetce ale počula som že sú fakt dobré :)

  OdpovědětVymazat
 3. Pořád hledám štětce, co jsou dobrý a nejsou jako sada, protože používám jen štěteček na stíny a začínám s tvářenkou. Takže si tyhle určitě někde najdu ! ^^

  OdpovědětVymazat
 4. Já mám od essence doma štětec na tvářenku a jsem s ním velice spokojena, maluji se jen málo a decentně, takže nepotřebuji žádný drahý štětec... :)

  OdpovědětVymazat
 5. Mám na oční linky, ten je fajn a pak ten na pudr, ale je strašně maličkej. Na druhou stranu do kabelky se hodí a na doma mám velký od Sephory,ale ten stál asi 700.

  OdpovědětVymazat
 6. Štětce neznám, ale vypadají moc lákavě.

  OdpovědětVymazat
 7. No já mám 2. Na linky - ten je super. Gelové linky se s ním nanášejí úplně krásně. Pak mám ten obyčejný na stíny a ten už tak dobrý není. Je docela hrubý, vypadávají z něj chlupy a když jsem s ním zkoušela nanášet makeup tak i barvil.

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová