Strawberry nails

09:43

Asi pod tímto názvem článku budete čekat návod, jak si z nehtů vytvořit jahůdkový design. Ten pro vás chystám, ale teď jsem se vám chtěla "pochlubit" svým výtvorem. Jak jsem se tu zmínila. Učím se dělat gelové nehtíky a minulý týden jsem zkrášlila ručky své kamarádce Alence. Proč Strawberry nails? Protože jsem na francouzskou použila prachové třpytky, které mi prostě připomínají léto, horko a jahůdky. Nejsem žádný expert na tvorbu gelových nehtů, teprve se vše učím, zdokonaluju se, ale postupem času bych si na ně ráda udělala pořádný kurz a klidně si skrz nehty i třeba přivydělala. No a tady jsou :)

Alenky předchozí nehtíky - zlaté třpytky :) 

Přidávám také pár fotek ostatních gelovek, hrozně ráda na nehty maluji, kreslím růlzné ornamenty, zdobím je atd. Takže tady je jich víc (toto jsou zrovna nehtíky mojí maminky, po které nehty mám. fotka s fialovými třpytkami už nejsou gelovky, ale pouze mamčiny nehty potažené gelem :) ) 
Moje gelovky, dělané sama na sobě :) 

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Sice nejsem moc velká fanynka gelových nehtíků,ale jako přivýdělek - řeknu ti jdi do toho! Jsi na dobrý cestě.:)
  *Zajímavé jsou ty červené u mamky. ,)

  OdpovědětVymazat
 2. Taky dělám gelovky. Nesnáším třpitky, vždycky je mám všude a né na nehtech. Jak to s nima děláš?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždycky si dám trošku gelu někam na visačku co je třeba u oblečení když ho koupíš :) a do něj nasypu trochu třpytek, pak to dám dohromady a z té vzniklé hmoty dělám francouzskou :)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová