pátek 20. července 2012

Victoria´s Secret swimsuit - 50% SALE


Zdravím vás,
také se vám stává, že si koupíte jistý druh oblečení, ať už za plnou cenu nebo spíše z donucení, že ho zrovna potřebujete a za týden se objeví něco úplně jiného, co by se vám hodilo mnohem víc a vaše peněženka by to ani moc nepocítila? Tuto situaci jsem si prožila s plavkami na léto. Jelikož jsem měla jet s přítelem na dovolenou do Chorvatska, obíhala jsem nákupní centra a hledala jsem plavky, které by se mi líbily. Bohužel, všechno bylo až moc přebráno a na věšácích zůstávaly jen nepěkné kousky. Narazila jsem však na jedny plavky, které se mi líbily a tak jsem s nimi po celodenním pátrání po nich vyrazila k pokladně. Teď toho ale lituji, protože za tu cenu, kterou jsem za ně zaplatila, jsem mohla mít o hodně "vyšší level" plavek, které vypadají o hodně lépe. A o čem je řeč?

Jedná se o tyto super plavky od Victoria´s Secret, na které jsem narazila v parádním e-shopu. V něm najdete nejen spoustu věcí právě od této zmiňované značky, ale e-shop nabízí výběr ze značek, jako je Adidas, Guess, Diesel, Tomi Hilfiger, Lonsdale, Pepe Jeans, Playboy, Everlast a spoustu dalších (někdy i méně známých) značek.

Nejvíce mě zaujaly ty bílé plavky. Na tom, že v jednoduchosti je krása, nejspíš něco bude. Velmi moderní je horní díl plavek, který se ve střední části překrucuje a působí slvělým dojmem. A co vy? Zaujaly vás některé kousky?

E-shop naleznete na této stránce - www.usafashion.cz5 komentářů:

 1. :O tie prvé plavky sú naprosto dokonalé ♥ Ale Victoria´s secret má množstvo krásnych plaviek :)

  OdpovědětVymazat
 2. jee ty bílé jsou nádherné :) hned se na ně jdu mrknout :D

  OdpovědětVymazat
 3. krásné plavky! hlavně ty bílé a ty poslední :)

  OdpovědětVymazat
 4. Plavky VS se mi moc líbí. Vždy si jich několik nakoupím ve výprodeji.

  OdpovědětVymazat