Baleríny, které nezklamou

18:30

Zdravím,
přináším vám další post do rubriky fashion by angel-ina. Tentokrát se za měřím na boty, přesněji na balerínky. Já je mám hrozně ráda. Nejen proto že jsou jednoduché a velmi elegantní. Podle mě se hodí skoro ke všemu. Vypadají dobře u skinny jeansů, krátkých kraťásků nebo i minisukní. V dnešní době seženete balerínky snad ve všech barvách ať už jsou na nich našité korálky nebo všemožné mašličky. Žabky a balerínky prý spolehlivě ničí našeho nohy. Já si myslím, že pokud je obujete jednou za čas, tak vám nic nehrozí. Sama mám doma asi čtyři páry balerínek a jsem s nimi naprosto spokojená. Některé jste mohli vidět v mých outfitech a ty ostatní pro vás teprve připravuji :).

Jak jste na tom vy s balerínkama?

You Might Also Like

9 komentářů

 1. Já miluju v létě balerínky. Nejraději mám takové obyčejné jako jsou ty černé :)

  OdpovědětVymazat
 2. to, že balerínky ničí naše nohy jsem též někde četla, ale nemyslím si, že je to pravda:) to bych je musela mít už zničené, jelikož v létě nic jiného ani nenosím:)) momentálně sháním nějaké jednoduché černé, abych je mohla nosit opravdu ke všemu:)

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. ja mám veľmi rada balerínky, pre mňa je to veľmi pohodlná obuv do každého počka..


  littlecurlykate.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 5. Mam doma baleríny a plánuji nákup další.
  Nosím je nejen do města, ale měla jsem je i na plesech ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak já už si ničím nohy podpatkama, takže balerínky nevedu : D Ani se v nich nějak necítím... Žabky, balerínky ani ploché sandály se mi na sobě nelíbí a nějak ke mě nejdou. Jsem prostě zvyklá na podpatky a když potřebuju něco na lítačku, tak volím tenisky :)

  OdpovědětVymazat
 7. Balerínky jsou fajn, kéž by je vyráběli trochu zdravější :-) (tak 2-3 cm vysoký podpatek) - pak bych je mohla nosit častěji. Jedny mám ale omylem jsem si koupila malé :-(

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová