Na ostří nože

08:49

Zdravím,
tímto článkem bych vás chtěla seznámit s několika věcmi, které se staly za posledních pár dnů, nebo které plánuji do budoucna.

Jak jste si tu mohli přečíst, s přítelem rekonstruujeme, takže pokoj je teď jedno velké skladiště. Likviduje se nábytek, obložení, zaděláváme díry ve zdech po hřebících a chystáme se na velké sobotní malování.

Mé nadšení mi ztěžuje jeden fakt, a to ten, že se mi včera do nohy zapíchl takový ten velký kuchyňský nůž (ten velký na chleba). Jo, přímo do nártu na noze + ještě přímo do té žíly, kterou tam mám. Krev tekla, mě se dělalo špatně, přítel se smál a sestra ošetřovala. Bolest mi ztěžuje veškerý pohyb, takže jsem ráda, že se někam došourám a všude chodím jen v crosskách, protože v tenisce prostě nevydržím. Bohužel mi rána pořád praská, je celkem hluboká tak se bojím, abych nemusela na šití. Snad se tomu vyhnu.

Další věc je ta, že piercing už je na místě. Chystám pro vás post o aplikaci, u kterého se snad i zasmějete :) Právě proto, že jsem včera ležela u chirurga na lehátku, bych tam dnes nechtěla jít znovu s tím, že mám díru v noze :D

Dnešním dnem také ukončiji giveaway VYHRAJ S PLAYBOYEM, ale jelikož jsem hrozně hodná, kdo by se chtěl přihlásit má na to ještě čas do dnešní půlnoci :)

Dnes jdu také (pokud se tam dopajdám :D) dělat gelové nehtíky své kamarádce Alence. Ta se chystá o víkendu na svatbu, takže si musím dát extra záležet. Jinak ještě vám sem chci dát několik fotek nehtů, které jsem dělala své tetě. Té jsem ale pouze nehty pogelovala, protože má úžasné svoje. Takže očekávejte fotečky :)

Snad se budete na články těšit. Mějte se krásně! Vaše A.

You Might Also Like

9 komentářů

 1. Upřímnou soustrast tvé noze:D

  OdpovědětVymazat
 2. skoré uzdravenie ti prajem... ja by som asi odpadla :/ mne krv nič nerobí, ja mám problém s tým keď niečo ide cez kožu...

  OdpovědětVymazat
 3. Tak snáď sa ti to skoro zahojí :)

  OdpovědětVymazat
 4. Na fotky nehtýků se těším, já už jsem si taky zase konečně mohla začít po dovou letech dělat znova gelovky (brigáda, na které jsem byla předtím mi to nedovolovala). Je to má velká závislost, tak jsem se konečně dočkala :D
  S tou nohou bys podle mě měla jít na šití, zvlášť když ti to furt praská a nemůžes s tím chodit :/

  OdpovědětVymazat
 5. panebože, ešte že prsty ostali, som zvedavá na tú aplikáciu piercingu :)

  OdpovědětVymazat
 6. na fotky se moc těším a držím opravdu moc palce, abys na to šití nakonec nemusela! vím, jaké to je.. taky se mi před týdnem stala jedna podobná nehoda a já se díkybohu šití vyhla, snad se tomu vyhneš i ty:) pěkný srpen!

  OdpovědětVymazat
 7. no ty jsi teda šikulka :D já bych ale radši na tu chíru zašla, kord jestli ti to pořád praská a je to hluboký...a na článek o piercingu jsem fakt zvědavá :D

  OdpovědětVymazat
 8. Auu, to musela být bolest jak prase! Nejsem si ale jistá, jestli se dá starší rána šít, mám pocit, že jak se to jednou srazí, tak už to nejde.. ale nevím to jistě.

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová