NEW IN

11:08

Zdravím,
včera jsem se vydala na takové menší nákupy, které se týkaly hlavně kosmetiky. Mým hlavním cílem při procházení drogerií bylo zjistit, jak jsou na tom ty údajné slevy kosmetiky Essence. Musím říct, že tu velkou krabici se zlevněným zbožím jsem napoprvé úplně přehlédla. Stála jsem u regálku a dívala se, co Essence přinesla nového. Musím říct, že ty nové laky jsou vážně super. Zatím jsem si žádný nekoupila (dala jsem si na nějakou chvíli  zákaz s nakupováním laků, protože za chvíli mi už nebude stačit ani ta krabice od bot :D). Každopádně jsem měla vyhlédnutý makeup a pudr v jednom (je to aktuální novinka) no a představte si, všechny odstíny vyprodané a místo pro nich bylo jen prázdné s přiloženými testry. Vzala jsem si tedy alespoň letáček s novinkami na podzim/zima 2012/2013. Když jsem zamířila k té krabici, ve které bylo požehnaně věcí za pouhých 30,-, byla jsem trochu zklamaná. Skoro nic se mi z toho nehodilo! Samé gelové oční linky, šílené barvy tužek na oči, zkažených laků na nehty a miliony samolepek na nehty. Objevila jsem tam i nějaké pudry a makeupy od Essence pure skin, ale všechny byly moc tmavé.


Z nákupů jsem si odnesla těchto pár věcí. Jak vidíte, je tu již zmiňovaný letáček od Essence, lak mini colorama od Maybelline v odstínu 94 Ultra violet (jeden doma už mám, ale dochází :)), tónovací krém Balea, Essence pěnový make up 03 nude a nakonec jsem si udělala radost za udělání řidičáku novým IPodem :)

Na všechny kosmetické výrobky očekávejte recenze :)

You Might Also Like

1 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová