Princezna? Ne, královna :-D

08:33

Zdravím,
mám tu pro vás jeden speciální vlasový post. Musím říct, že jsem nic takového neplánovala, ale kvůli situaci, do které se dostala moje kamarádka Alenka, jsem se rozhodla vše zaznamenat a zveřejnit na blogu. A o co šlo?


Ája měla jít o víkendu na svatbu přítelovi sestry a měla domluvenou kadeřnici. Ta ji ale pár hodin před jejím odjezdem, než měla jet ke svému příteli, česání odřekla. Kdyby k tomu měla nějaký vážný důvod, tak to snad pochopím, ale slečna kadeřnice si jednoduše odjela na výlet. Dopoledne mě proto Ája bombardovala smskami typu S.O.S., abych ji zachránila. Když jsem k ní přišla, našla jsem ji v pokoji za počítačem sedět jako hromádku neštěstí. Hned jsem popadla kulmu, hřeben a pinetky a šlo se tvořit. Musím říct, že už pár dnů před tím jsem přemýšlela nad tím, jaký účes bych Áji udělala, kdybych ho měla dělat já. Jak vidíte, nakonec se tak stalo. Natočila jsem ji vlasy, do kterých jsem ji přidala ještě jeden blonďatý pás clip in vlasů. Ty jsem také natočila. Ofinu jsem jí nechala ve předu, nahoře na hlavě jsem ji vytupírovala malý drdůlek a aby přechod k vlnám nebyl takový kýčovitý, z bočních kudrdlinek jsem jí spletla z každé strany volný copánek, který jsem upevnila uprostřed. No a takhle dopadl výsledek :)


Jelikož se jednalo o svatbu, nechtěla jsem Alči dělat nějaké složité drdoly. Říkala jsem si, že je v jednoduchosti krása a tak proto tento jemný účes. 
Líbí se vám? 

You Might Also Like

5 komentářů

  1. Krásná záchrana situace... kamarádka musela být opravdu ráda, protože vlasy vypadají báječně... :)

    OdpovědětVymazat
  2. v jednoduchosti krása opravdu je! krásný účes, vážně:)

    OdpovědětVymazat
  3. krásný účes..opravdu moc se ti to povedlo :)

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová