Spolupráce s www.sexyobuv.cz

07:08

Zdravím,
jsem neskutečně ráda, že se mi povedlo navázat spolupráci s tímto e-shopem, ve kterém si snad každá žena přijde na své. Jak už napovídá název, stránky se zabývají prodejem vysoce módních, stylových a luxusních  bot. Najdete v něm jak lodičky, kozačky, botičky na menším podpatku, tak i dokonalé vysoké boty na platformách o různých velikostech. Sexyobuv.cz je prodejce značkové dámské obuvi, která se svoji kvalitou řadí mezi světovou špičku.

Byla jsem velice ráda, když jsem si za spolupráci mohla vybrat jeden z párů bot k vyzkoušení a napsání recenze. Už se těším, až boty dorazí. Okamžitě vás budu informovat o tom, jaký na mě boty udělaly dojem. 

Na e-shopu se mi líbí ta jednoduchost a přehlednost, kterou na něm najdete. Co se mi však zamlouvá ještě víc je to, že si  při svém výběru můžete vybrat výšku platformy. Jak jsem řekla, každá si tu přijde na své. 

Jelikož jsem si jista, že cena bude odpovídat kvalitě bot, přesto vám chci říct, že na veškeré botečky e-shop poskytuje záruku 24 měsíců. Sexyobuv.cz vám vaše vysněné boty pošle i na Slovensko.

Komu by se nechtělo příliš utrácet za boty, na toho tu čeká až 30% sleva a pokud máte Facebook, můžete se proklikat ke slevě. 

Pokud hledáte svoje vysněné boty snů, věřím, že je seženete právě zde. 

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Tak to gratuluji k spolupráci a těším se na článek:)

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová