Velké změny v kosmetice essence

12:17

Zdravím,
nedávno jsem zaznamenala, že značka Essence hlásí velké změny. Tyto změny se spustili se smrští velkých slev v drogeriích s regálky právě s kosmetikou Essence. Musím říct, že o tomto jsem zatím jen slyšela. O tom, co je na tom pravdy se na vlastní oči přesvědčím až zítra. Chystám se totiž na nákupy.

Malá ochutnávka z nové kolekce od Essence. Více informací o nových produktech se dozvíte na www.essence.eu

A co za těmito velkými slevami stojí?
Essence by v první řadě měla přijít s novým vzhledem výrobků a v řadě druhé by nám měla představit i něco úplně nového. Na vše jsem samozřejmě moc zvědavá. Byla bych velmi nerada, kdybychom kvůli těmto velkým změnám měli přijít o nějaké skvělé výrobky. Já osobně mám kosmetiku od Essence velmi ráda, ať už pro její příznivé ceny nebo pro její velký výběr, co se např. laků na nehty týče. Můžeme tedy jen doufat, že se nás nové výrobky nezklamou :)

Všimli jste si slev v drogeriích? Věděli jste o připravovaných změnách?

You Might Also Like

6 komentářů

 1. ja som si kúpila včera v auparku 2 laky z výpredaja a 2 tie dvojité, ružový a modrý, ktoré sú ako novinky či čo tiež s 50% zľavou :)

  OdpovědětVymazat
 2. Musím tě zklamat předem. Výprodeje probíhají již od začátku srpna. Já byla 4. v Rossmanu kde mají napráskané regály a tam nic nebylo !!!! Asi si to prodavačky ulily pro sebe, nevím. Nicméně kamkoliv jsem přišla tak slevové zboží bylo pryč a ani ho moc nebylo. Jsou to jen vybrané výrobky.

  Mimochodem, Praha i Brno (Rossmann) již mají nové stojany a nové výrobky. Já již doma něco mám, i na blogu jsem psala a jsem moc spokojená! =)

  OdpovědětVymazat
 3. Zľavy som si všimla, ale kým som dorazila tam toho už veľa teda nebolo :D Je pravda, že hrozne sa to míňa.

  OdpovědětVymazat
 4. Verunko, dnes sem byla v Rossmannu v Třebiči a změny už jsou provedeny =) vyrobky ve slevě najdeš na pultu u parfémů a ve stojánku essence už jsou nové výrobky, hned jsem si koupila 2 pigmenty a lak na nehty =D

  OdpovědětVymazat
 5. Věděla a i jsem jim něnovala pár článků :). Teď už jen čekám na penízky abych si taky mohla něco odzkoušet z nových věcí :D.

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová