Weight Loss - Angi hlásí úbytek

08:00

Zdravím,
zhruba před měsícem jsem tu zveřejnila post, že se mi podařilo shodit 3 kila. A jak jsem toho docílila? Jednoduše! Nejedla jsem večer. Přes den jsem se snažila jíst málo, ale víckrát a vyřadit z jídelníčku - pro mě hotové zabijáky o kterých vím, že mé postavě jen a jen škodí - několik věcí. Je to tatarka, smažené jídlo (úplně vše), čokoláda a jiné sladkosti, chipsy a tavené sýry. Těmto věcem se snažím vyvarovat a ejhle, dnes jsem stála na váze a celkem jsem žasla. Další 2kg pryč. Já vím, moc to není ale když si vezmu, že za nějaké necelé 2 měsíce mám 5kg dole, tak to je pro mě určitě úspěch.

1309612439226735_large
Musela jsem ze sebou začít dělat. Před rokem o prázdninách jsem téměř měla svoji vysněnou postavu, ale z ničeho nic jsem začala pořádně jíst, přesněji jsem se přecpávala a jedla jsem, i když jsem nemusela nebo jsem neměla chuť. Věřte mi, že toto se projevilo. Nevešla jsem se do svých nejoblíbenějších džínů, nemohla jsem nosit uplá trička, prostě nic těsného. Vše jsem maskovala mikinami nebo různými tunikami, které nebyly obepnuté přes břicho. Okolí mi to dávalo nenápadně najevo, mám na mysli to, že jsem přibrala. Od té doby se nějak snažím alespoň trochu hýbat, jíst pokud možno co nejzdravěji (jasně, někdy zhřeším, ale zatím se držím :)). Když si to tak vezmu, taky chci, aby se za mě nemusel před ostatními stydět můj přítel a ani já před ním. Cítím se lépe. Taková...lehčí :) Asi na tom něco bude. Ještě bych ráda dala dolů tak 3-5kg. Pak bych mohla prohlásit, že jsem spokojená :)

Řešíte svoji postavu, nebo ji berete takovou, jaká je?

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Rádi bychom Vás pozvali do našeho e-shopu. Nabízíme široký výběr oblečení, módních doplňků a dalšího zboží. To vše za příznivé a akční ceny. :-)

  Nyní u nás probíhá atraktivní soutěž a slevová akce !
  a) http://www.comfort-shopping.cz/prazdninova-soutez.aspx

  b) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=466177253406464&set=a.426333120724211.99706.424090794281777&type=1&theater

  WEB: http://comfort-shopping.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Momentálně o prázdninách jí vůbec neřeším:)))..pekný blog..sleduji te!

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to je super, že jsi shodila :) Já taky potřebuju, ale bohužel to mám trochu složitější kvůli, protože kvůli práci nemůžu pravidelně jíst :(

  OdpovědětVymazat
 4. To je dobře, že už nejíš to nezdravé (tatarka, chipsy, oplatky..). Na fotkách ti to sluší, tak to nepřežeň. Jinak držím pěsti!

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová