úterý 7. srpna 2012

Žluté gelové nehtíky se zdobením

Zdravím,
v poslední době jsem opět dostala chuť vytvářet ať už všemožné gelové nehtíky tak i vymýšlet různé lakované kreace. V počítači jsem našla fotky gelovek mojí sestry, které jsem jí dělala na začátku prázdnin. Vždycky, když u mě byl někdo na nehtech, sestra posedávala u stolu na židli a vše pozorovala a já ji slíbila, že až nebude škola tak jí nehty udělám taky. Sabča pečlivě odpočítávala dny do prázdnin :D

V první řadě by jste měli vědět, že jsem přímo alergická na ty nanynky, co jim je 13, chodí zmalované jak plakáty a mají delší gelové nehty než některé dospělé slečny. Sestře jsem ale nehtíky slíbila a protože je mlaďounká (12), rozhodla jsem se ji na nehty dát nějakou méně výraznou barvičku a délku nehtů udělat co možná nejkratší.

Použila jsem proto žluté třpytky. Tyto třpytky jsem ještě nikomu nedělala, takže jsem si práci s nimi vyzkoušela zrovna na sestře. Jako zdobení jsem použila černé samolepky z platíčka od essence. Normálně na nehty maluji, ale teď mi nějak přestaly malovat zdobičky, takže musím nakoupit nové. I když je žlutá celkem netradiční, co se nehtů týče, na mě zapůsobila dobře :) Do letních dnů taková barva prostě patří.

1 komentář:

  1. Moc pěkné, ani nejde poznat že to jsou gelové nehty, protože z fotek na netu jsem zvyklá na tunu gelu :DD

    OdpovědětVymazat