Žluté gelové nehtíky se zdobením

12:45

Zdravím,
v poslední době jsem opět dostala chuť vytvářet ať už všemožné gelové nehtíky tak i vymýšlet různé lakované kreace. V počítači jsem našla fotky gelovek mojí sestry, které jsem jí dělala na začátku prázdnin. Vždycky, když u mě byl někdo na nehtech, sestra posedávala u stolu na židli a vše pozorovala a já ji slíbila, že až nebude škola tak jí nehty udělám taky. Sabča pečlivě odpočítávala dny do prázdnin :D

V první řadě by jste měli vědět, že jsem přímo alergická na ty nanynky, co jim je 13, chodí zmalované jak plakáty a mají delší gelové nehty než některé dospělé slečny. Sestře jsem ale nehtíky slíbila a protože je mlaďounká (12), rozhodla jsem se ji na nehty dát nějakou méně výraznou barvičku a délku nehtů udělat co možná nejkratší.


Použila jsem proto žluté třpytky. Tyto třpytky jsem ještě nikomu nedělala, takže jsem si práci s nimi vyzkoušela zrovna na sestře. Jako zdobení jsem použila černé samolepky z platíčka od essence. Normálně na nehty maluji, ale teď mi nějak přestaly malovat zdobičky, takže musím nakoupit nové. I když je žlutá celkem netradiční, co se nehtů týče, na mě zapůsobila dobře :) Do letních dnů taková barva prostě patří.

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Moc pěkné, ani nejde poznat že to jsou gelové nehty, protože z fotek na netu jsem zvyklá na tunu gelu :DD

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová