Angel-ina* hubne... a cítí se fajn!

16:27

Zdravím,
už jste tu mohli zaznamenat několik článků, ve kterých jsem se zmiňovala o svém hubnutí. Nejsem ten typ holek, co zkouší všemožné diety a jsou na sebe extrémně přísné. Jím ráda. Moje máma je vyučená servírka/kuchařka/číšnice (teď nevím, co přesně, ale jídlo má skvělé ;) ). Každopádně jsem jeden čas jedla až moc no a kila šla nahoru. Nejhorší bylo, že si toho všímali už i druzí a to bylo to, co mě dohnalo k tomu začít ze sebou něco dělat.

Tumblr_m8534cmsef1qb8j5ro1_500_large

Momentálně "oslavuji" největší úspěch svého hubnoucího procesu, protože se čísilko 6, které jsem měla na začátku hubnutí na váze, přeměnilo na číslo 5, a to mi dodalo sílu se nevzdat a vypracovat si svoji vysněnou postavu. Snad se mi podaří ještě zpevnit některé problémové partie ženského těla a potom bych uznala svoje snažení za splněné. Pak už zbývá najít si jen nějaký nový cíl :)

You Might Also Like

11 komentářů

 1. Gratuluji :) mé číslo se změnilo z 65 na 56,5-58 :) a taky jsem spokojená.
  Nedržím dietu, jen se pravidelně, po 3-4 hodinách stravuji a nejím sladké, smažené, tučné.. :) Plus se hodně hýbu no.
  Taky je mi líp! Jen tak dál.

  OdpovědětVymazat
 2. Wow gratuluji k zmensini cisla!!!

  OdpovědětVymazat
 3. je super, mňa pri doháňa ku cvičeniu to že so už dala dole 10kg, prestala ma bolievať hlava a cítim sa skvelo a hlavne si nájdem už vo všetkých obchodoch veľkosť na seba..a potom sa v obchode vytešujem jak malé decko keď sú mi aj menšie nohavice dobré:DD


  len tak ďalej veronika:)

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem se dříve taky strašně přecpávala. Říkala jsem si když jídlo a co nejvíce (typický Čech ;D) ale teď jím naposledy v 6-7 hodin a jím asi tak 4-5x denně a taky to jde dolů ;) a dokonce si občas dám tu svou oblíbenou čokoládu ;) Takže u mě je to nejspíš jenom o tom přejídání. Jinak gratuluji. Jsi šikovná. Moje číslo je sice pořád 6, ale doufám že se dopracuji k číslu 5, jako ty :)

  OdpovědětVymazat
 5. jo zhubnout je dlouhodobější cíl, hlavně nevzdávat se a jinak gratuluju ! =)

  OdpovědětVymazat
 6. Ať to jde stejně dobře i dál! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Já obdivuji, že jsi se k tomu "dokopala" ja jsem za svou postavu ráda a když jsem naposledy přibrala bylo mi jedno, že si toho všichni všimli a mluvili o tom. Přibrala jsem během mesíčníh pobytu v Německu, kde se mi dostalo opravdu hojného množství jídla... ovšem po dalšíchdvou měsících, kdy jdem byla doma, se vše vrátilo do normálu.... Svou postavu nijak neřeším, má ji ráda, ráda i sportuji, navíc přítel je také spokojen tak co více si přát.... sám mi ještě často říká abych jedla víc... :D

  OdpovědětVymazat
 8. Gratulace! :) Jsem novou čtenářkou, budu ráda, když se mrkneš ke mně na blog ,)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová