pondělí 3. září 2012

Co je to Lady Box?

Poslední dobou je tento název zmiňovaný velice často a já jsem se rozhodla vám Lady Box přiblížit.

O co vlastně jde?
Jedná se o krabičky, které v sobě ukrývají plno dárečků určených právě pro nás, dívky. Řekla bych, že je to taková bezedná krabička, protože nikdy nevíte, co v ní najdete. A možná že právě v tom je to kouzlo, díky kterému se těšíme na další a další balíčky. Lady Box k nám přišel z USA, kde je tento typ balíčků mnohem více známý a to pod názvem "BIRCHBOX".
Já budu Lady Box určitě odebírat, protože ráda zkouším nové věci. Tímto asi zklamu slovenské slečny, ale Lady Box zatím působí pouze pro Českou republiku. Do Slovenska momentálně krabičku zaslat možné není.

7 komentářů:

 1. Veru, na FB dnes psali že do SR zasílat BUDOU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, děkuji za info Klárko, psali mi, že ten problém řeší, tak už ho asi vyřešili :)

   Vymazat
 2. Týjo, o tom slyším poprvé a jsem mega šťastná, protože jsem ty balíčky holkám v Americe vždycky záviděla. Už teď jsem si na milion procent jistá, že Lady Box alespoň vyzkouším. Díky za oznámení, ke mně se vždycky tak nějak dostávají informace opožděně :D
  http://beily-beautyworld.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Už jsem o tom četla a chvíli jsem přemýšlela, že do toho půjdu. Nakonec jsem si to ale rozmyslela, mám hodně citlivou pokožku, takže mi jen tak něco nesedí :( docela mě to ale štve, zní to hrozně zajímavě :)

  OdpovědětVymazat
 4. No včera písali či kedy, že na slovensko nakoniec posielať budu tak sa tešíííím :))..je to super vec !

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem zvědavá na ohlasy holek od nás.. :) Pořád si říkám, že je to nějaké podezřelé :D.

  OdpovědětVymazat