WILD CRAFT Nová kolekce od Essence

08:42

Zdravím,
s novým ročním obdobím k nám výrobci produktů značky essence přináší i novou kolekci, tentokrát s názvem Wild Craft.

Kolekce WILD CRAFT - září 2012

Tato kolekce dominuje třemi základními barvami, které se prolínají celou kolekcí. Je to především barva nude, která je přirovnána ke kožíškům zvířat. Dále je to temná fialová a tmavá zelená. Kolekci si zamilují především ty z nás, které mají rády dobrodružství, jsou odvážné a nebojí se experimentovat.

Na co se můžeme těšit?
Jelikož jsem příznivcem nude a fialové barvy, tato kolekce se mi velmi zamlouvá a už teď jsem si vyhlédla několik produktů, které v drogerii rozhodně ležet nenechám. Pojďme si tedy ukázat, co se v nové kolekci skrývá.

Oční stíny mono
Tyto stíny se označují za vysoce pigmentované s metalickým efektem. Navíc jejich textura se podobá kůře stromů. Najdete je v odstínech 01 rosewood hood, 02 out of the forest a 03 mystic lilac.

Sada pro úpravu obočí
V této sadě se skrývají dva různé odstíny pro úpravu očí, které jsou doplněny rozjasňovačem i aplikátorem.
Dostupné v odstínu 01 wooden allen.

Rtěnky
Rtěnku s perleťovými a sametovými odlesky najdeme v drogeriích ve dvou odstínech, a to v oblíbené tělové nude a dramatické fialové

Zvýrazňující pudr
Pokud jde o mě, tento pudr bude jedním z prvních výrobků, které si chci pořídit. Jedná se o pudr s drobnými třpytkami, které rozzáří a zvýrazní tvoji tvář.

Štětec duo
Praktický štětec určený pro aplikaci pudru a očních stínů.

Laky na nehty
Tyto laky najdeme v přírodních odstínech, které jsou pro podzimní období jako dělané! Dostupné v odstínech 01 tree hugging, 02 out of the forest, 03 mystic lilac a 04 rosewood hood.

Závěrem bych vám chtěla říct, že u mě na blogu můžete očekávat recenze na jednotlivé výrobky. Hodlám si je koupit, protože tato kolekce mě zaujala a hodně věcí z ní se mi líbí.

Každopádně asi nejdůležitější věc. Do ČR by tato kolekce dorazit neměla. Přesněji, měla, ale jen k nezávislým prodejcům. Jejich seznam jste mohli najít i na facebookových stránkách essence. Ovšem vím o jednom místě, kde jsou tyto věcičky k dostání :P Prozatím vám ho neprozradím, očekávejte recenze :)

Líbí se vám nová kolekce?

You Might Also Like

7 komentářů

 1. skvele barvy, ktere si pro sebe dovedu predstavit. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Nejaké lak na nechty si určite zaobstarám :)

  OdpovědětVymazat
 3. moc ne poslední dobou ty kolekce stojí za starou bačkoru...stejně se k nám nedostanou kvalitní výrobky.to je jenom v Německu.

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherná kolekce, bohužel se v ČR prodávat nebude :(

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová