Angel-ina* se vzdělává + malá říjnová giveaway

08:48

Zdravím,
tímto článkem bych vám chtěla říct, že jsem byla "uvrtána" do jedné mimoškolky, kam mě zapsala naše učitelka na počítače. Jedná se o jakousi písemnou komunikaci, administrativu, psaní písemností, normy atd. Nejdřív jsem si říkala, že tím ztrácím jen několik hodin z mého volného času, ale když jsem se nad tím hlouběji zamyslela, řekla jsem si, že je to nakonec dobrá věc.

Tumblr_m9s7mkhdnl1qfc4dgo1_1280_large

Jelikož píšu pro Krásná.cz, možná, že mi tahle mimoškolka pomůže k dosažení lepších článků a získám spoustu nových zkušeností v tomhle oboru. Do budoucna bych se rozhodně nebránila práci např pro nějaký magazín nebo práci v redakci. Hrozně mě to baví!

Jinak co se týče mých včerejších narozenin. Jak jsem řekla, nějaká extra oslava se nekonala. Vlastně se nekonala žádná oslava. Co taky můžete dělat uprostřed týdne, že? Každopádně mi popřáli spolužáci, rodinní příslušníci, můj milovaný přítel a narozeniny "oslavím" jen tak symbolicky až v pátek. Jinak děkuji slečnám, které mi zanechali přáníčko i tady na blogu :) moc mě to potěšilo :)

Mám tu pro vás také jednu hádanku. Psala jsem vám, že se tu brzy objeví jeden nail design. Co si myslíte, že by mohlo vzniknout z těchto laků? MODRÁ, ORANŽOVÁ, ŽLUTÁ, ČERNÁ A BÍLÁ? Neudělala jsem z nich jednu barvu, ale použila jsem je při lakování. Budu moc ráda, když mi napíšete vaše typy dolů do komentářů. Toho, kdo bude nejblíže možná i ocením nějakým malým dárečkem. Jednalo by se asi o nějaké laky na nehty. Berte to jako nějakou maličkou giveaway :) 

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Opožděne přeju všechno nejlepší :) Podle mě nejspíš vznikne nějaký odstín hnědé :D

  OdpovědětVymazat
 2. Hehe, podle mě by to mohlo být něco mezi šedou a hnědou.

  OdpovědětVymazat
 3. podle mě jsi udělala takový ty vlnky, s vodou :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak já se taky přidávám k opožděné gratulaci :)!
  A co se týká těch nehtů, tak mně by se z toho klidně líbily nehty s halloweenským motivem :).

  OdpovědětVymazat
 5. Tak podľa mňa by z toho mohla vzniknúť šedá :)

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová