Číst či nečíst - To je, oč tu běží!

14:15

Zdravím,
mám pro vás jeden článek k zamyšlení. V poslední době jsem dělala takový generální úklid mého pokoje a zjistila jsem, že se mi za několik let nahromadila velká spousta knížek, o kterých jsem pomalu ani nevěděla. Na čtení mi v poslední době moc času nezbývalo. Prsty v tom měla hlavně škola. Byla jsem ráda, když jsem úspěšně zvládla zkoušení nebo nějaký test v mé nové škole, natož pak ještě ležet v nějaké knize. Teď je ale všechno jinak.


Rozhodla jsem se číst co nejvíc. Věřím tomu, že čtení nám pomáhá obohatit naši slovní zásobu a proto by jste u mě pokaždé když někam jedu našli v tašce nějakou knihu. Musím říct, že za poslední měsíc mě čtení naprosto pohltilo. Během čtrnácti dnů jsem přečetla dvě knihy, o kterých si mimochodem můžete přečíst recenze na mém prvním blogu. Odkaz TADY.

A ještě bych vás chtěla nalákat na jednu knihu, která mi naprosto sebrala dech a přímo mě uchvátila. Nejedná se o žádný smyšlený příběh, nebo nějaký romantický doják. Je to kniha nabitá kosmetickými tipy, radami a všemožnými fígly, jak se stát ještě krásnější :) Takže se těšte květinky!

Jak jste na tom se čtením vy? Baví vás? Máte na něj čas? Jaký žánr patří mezi váš nejoblíbenější? Těším se na vaše komentáře. Mějte se hezky :) Vaše A.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Čtu všechno možné. Mám ráda i sci-fi i o upirech (od Kulhánka doporučuji), ale i klasiku. Těším se na tu o kosm. tipech.

  OdpovědětVymazat
 2. Od prázdnin jsem zatím neměla čas číst, ale zrovna před pár dny mě napadlo že bych si nějaké zase mohla půjčít.
  Nejraději čtu dívčí romány - nejčastěji od L. Lanczové. :)

  OdpovědětVymazat
 3. já čtu i během školy, hlavně tedy v metru a v autobuse nebo ve volných chvílích a o víkendu většinou pokaždé strávím víc jak tři hodiny čtením:))
  momentálně mám rozečtené My děti ze stanice ZOO a chystám se na Obraz Doriana Graye:)

  OdpovědětVymazat
 4. Abych řekla pravdu, mám čas jen na klížky do školy... na jiné nemám čas a už ani nestíhám číst ty, které potřebuji... kde jsou ty středoškolské časy, kdy jsem každý večer četla knížku (ovšem ne tu do četby k maturitě)... Momentálě vedle mě leží kniha, kterou musím přečíst ke zkoušce, tak se do toho asi pustím...
  Přeji Ti pěkný víkend... ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak já čtu nejradši thrillery a knihy z lékařského prostředí ( samozřejme R. Cook :-) ) Romány jsem nikdy nečetla, ale třeba by mě taky bavily, nevím.
  Mohla byste některá nějakou dobrou knihu doporučit? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z těch thrilerů zkus Erebos-hra, která zabíjí nebo Hunger games - aréna smrti :)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová