Essence Vampires Love 03 True Love

14:49

Zdravím,
přináším vám fotečku jednoho mého podzimního lakování. Už i já jsem schovala letní pastelové barvičky laků na nehty hluboko na dno krabice a dala jsem přednost tmavším a méně nápadným odstínům. Tento týden moje ruce zdobí lak od essence z kolekce Vampire´s Love v odstínu 03 True Love. Je to tmavá dynamická fialová s množstvím třpytek. Bohužel mi připadá, že na nehtech je fialová jakási obyčejná, proto určitě neprohloupíte, když nehty přetřete průhledným lakem. Nehty tak získají krásný lesk a i fialová bude vypadat o hodně lépe :)


Fotka je pořízená po náročném pracovním víkendu, což moje nehty i lak poznamenalo :) Snad to nevadí. Každopádně fialová bude barva, kterou na mých nehtech uvidíte velmi často, dále to bude taky jedinečná nude, aktuální je červená (i když ta se dá na nehtech nosit celoročně) a ještě další tmavší odstíny. Těšte se na fotky!

Máte nějaké produkty z této kolekce z loňského září?

You Might Also Like

4 komentářů

  1. barvička úžasná :)
    žádný produkt z této kolekce nemám

    OdpovědětVymazat
  2. ten mám a miluju ho! teď, když se blíží premiéra posledního dílu Twilight ságy je to podle mě perfektní volba:))

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová