Moje nová vůně Beyoncé Midnight Heat

10:03

Zdravím,

přináším ti recenzi na novou vůni od Beyoncé, tentokrát s názvem Midnight Heat. Kdo by čekal, že se tato vůně bude podobat té předchozí, Heat, tak se plete.


Když jsem k této vůni přičichla poprvé, do nosu mě praštila nostalgie vší silou. A co jsem cítila? Čokoládu a kokos. Vánoce! Výborné slaďoučké cukroví. I když vůně nemá s těmito ingrediencemi nic společného, je velmi sladká a do těchto sychravých podzimních dům naprosto ideální. V srdci této vůně se skrývá exotická purpurová orchidej Mokara. Tato květina má tvar hvězdy a již po mnoho let symbolizuje lásku, krásu a vyzařuje bohaté sametové tóny, které se zvolna během dne uvolňují na pokožce. V hlavě se skrývá švestka s karambolou, v srdci na tebe čeká spleť květin, jako jsou tulipán, pivoňka a orchidej. V samotném základu můžeš najít santal, pačuli a ambru.

Tato smyslná vůně se stane tvým skvělým pomocníkem při svádění, protože květiny v kombinaci s orientální vůní musí zákonitě vzbudit touhu v každém muži. Vůně je v skutku luxusní a její velkou předností je dlouhá výdrž.

Pokud tě zajímá flakon parfému, tak je velmi stylový a moderní. Je proveden v purpurovém odstínu, který přechází z tmavého ve světlý. Pokud flakon postavíš do pokoje na nějaké viditelné místo, získáš tím zároveň i hezkou dekoraci.

Cena za padesát mililitrů této vůně se pohybuje okolo sedmi set korun českých. Cena je možná vysoká, ale koupí této vůně rozhodně nešlápneš vedle :) 

You Might Also Like

10 komentářů

 1. až na tu cenu teda :) nepreferuju drahý parfémy

  OdpovědětVymazat
 2. Ta vůně vypadá dobře, moc se mi líbí ten obal a flakonek. Jinak, opravdu má ta vůně 700 mililitrů? Na krabičce vydím 50..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, moje chyba :) koukala jsem na tu cenu 700,- a zároveň jsem napsala i sedm set :) hned to jdu zpravit ;)

   Vymazat
  2. To se někdy stává. :))

   Vymazat
 3. Zajímalo by mě jak voní, čichala jsem k té červené (první) a přišla mi naprosto dokonalá! Jen bohužel malé množství za celkem vysokou cenu.

  Jinak tě zvu na mou MINI GIVEAWAY! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jí mám doma, tu první, a přijde mi taková hodně sladká, až přeslazená. Ale tady ta se Beyonce povedla o hodně víc :)

   Vymazat
 4. Voní úžasně! mám ji teď nově doma, ale přijde mi, že by mohlo vydržet déle.

  OdpovědětVymazat
 5. souhlasím tahle mi voní víc jak ta první, která mi přišla přeplácaná =)

  OdpovědětVymazat
 6. Úžasná vůně, dnes jsem jí dostala od přítele jen tak jako dárek a musím uznat, že se trefil je neskutečná a vydrží celý den. Za parfém přítel dostal odměnu :-D

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová