Podzimní nail design

08:11

Zdravím,
protože se slibovaný nail design objevil na Krásné, bez jakéhokoliv otálení ho mohu dát sem na blog. Design ocení nejspíše ty z vás, které si s nehtíky rády vyhrají. I když design může vypadat složitě, zabere vám jen pár minut a výsledek stojí za to ;). Jelikož jsem ten den, kdy jsem dělala ukázku designu, měla nově nalakované nehty, nemohla jsem (spíš jsem nechtěla :D) odlakovat nový lak. Proto ten umělohmotný prstík :)
Teď už ale k samotnému designu.

Nail design


Co budeme potřebovat?
-          Bílý, žlutý, oranžový, modrý a průhledný lak
-          Černý zdobící lak
-          Houbičku na make-up

Podzimní nail design
Krok č. 1
Jako první si na nehty nanes jednu vrstvu bílého laku. Bílá ti poslouží jako podkladová barva, na kterou se pak lépe bude chytat lak s houbičky.

Krok č. 2
Na houbičky si nanes v proužcích tři barvy laku. Já jsem zvolila modrou, oranžovou a žlutou. Můžeš ovšem vyzkoušet i jakékoliv jiné. Když máš lak na houbičce, začneš s ní poťukávat po nehtech. Lak budeš mít všude kolem. Tomu ale můžeš předejít, pokud si nehty oblepíš nějakou náplastí. Každopádně lak na kůžičce v okolí nehtu odstraníš např. ušní tyčinkou namočenou v odlakovači, nebo odlakovačem v tužce.

Krok č. 3
Nyní přijde na řadu udělat zemi, z které stromy rostou. Toho docílíš jednoduše, a to tak, že si na okraji nehtu uděláš tenký proužek z černého laku. Nemusí být přesně “podle pravítka“.

Krok č. 4
Když máš udělané pozadí pro naše stromy a také zemi, ze které stromy rostou, přijde na řadu černá zdobička. Tou budeš dělat tenké, ale nepravidelné čárky, které se budeme snažit vytvarovat tak, aby ti připomínaly holé stromy v lese. Stačí udělat jednu nepravidelnou linku a na ní připojovat “větvě“. Takto postupuj na každém nehtu.

Krok č. 5
Když máš hotovo, nakonec nehty přetři průhledným lakem pro hezký lesk a zacelení designu. 

A máš hotovo! Líbí se vám tento podzimní nail design? 

You Might Also Like

3 komentářů

  1. krok č. 4 bych už nedělelala :)) mě osobně se to líbí víc bez tech stromů
    ale nápad super!

    OdpovědětVymazat
  2. wow vypadá to krásně, a jsi i hodně šikovná .. Protože já bych si s tím vyhrála maximálně tak na 2 prstech na ty další by mě to už přešlo :D

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová