Podzimní outfit podle Sereny Van Der Woodsen

09:05

Zdravím,
jelikož jsem se v poslední době přímo zamilovala do seriálu Gossip Girl a už teď mám zhlédnuté skoro všechny díly, rozhodla jsem se nechat se postavami ze seriálu trochu inspirovat i v té módní sféře. Nejvíce ze seriálu se mi zamlouvá Serena (Blake Lively), i když musím říct že už začínám přicházet na chuť i Blaire. Každopádně Serenou jsem se nechala inspirovat při sestavování podzimního outfitu. Kdo tento seriál pravidelně sleduje, určitě ví, že tento outfit jsme na Sereně mohli vidět hned v prvním dílu Gossip Girl, kdy se Serena neohlášeně vrátila na Upper Istside. Já bych všem rozhodně tento seriál doporučila, protože hned po několika dílech si mě naprosto získal :) Teď už ale k samotnému outiftu.

Serena na nádraží při svém návratu z internátní školy

Snažila jsem se Serenin outfit co nejvíce přiblížit. Nejdřív bych se ale chtěla zmínit o botách, které na fotce nejsou vidět a já už si nepamatuji, jaké v seriálu Serena měla. Doplnila jsem je právě o tyto velbloudí kotníkové botečky. Další kousek, který se mi v outfitu zamlouvá je i velbloudí bunda. Musím se přiznat, že už delší dobu po nějaké koukám, ale zatím jsem si prostě nevybrala :) Pod touto bundičkou se nám skrývá pruhované tričko v námořnickém stylu. K outfitu bych asi také zvolila skinny jeans, jelikož na mě tento outfit celkově působí jako ideální např. na běžné nošení do školy. Celý outfit nám doplňuje kabelka LV :) 

Líbí se vám tento outfit? 

You Might Also Like

6 komentářů

 1. hrozně se mi líbí Serenin styl :) i tenhle outfit je super

  OdpovědětVymazat
 2. gossip girl miluju, nemůžu se dočkat, až vyjde nová série (tuším, že už jenom dva dny..:)) styl Sereny je úžasný, vždycky vypadá sakra dobře, ale její outfity působí nenuceně a uvolněně :)) B.

  http://giallotulipano.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Ten křivák a ty boty... Zamilovala jsem se :D

  OdpovědětVymazat
 4. GG miluju a též mám velmi ráda Serenu, Blair jsem pořád nepřišla na chuť.
  outfit je skvělý, akorát bych tedy vyměnila LV kabelku:))

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová