Zabraň vypadávání vlasů

08:18

Zdravím,
jelikož vím, že jsem poslední dobou trošičku polevila, co se přidávání článků ať už sem nebo na web Krásná,cz týče, rozhodla jsem se to napravit. Mám pro vás rozepsaných hned několik článků naráz a chybí mi k nim už jen nafotit fotky, nebo je nějakým způsobem doladit.

Co se týče Krásné, máte se také na co těšit. Připravila jsem také několik článků, které by se na webu v brzké době měly objevit. Dnes si můžete přečíst článek, který se týká vypadávání vlasů. O této problematice jsem si popovídala s naší dlouhodobou známou kadeřnicí. Nečekám nějaké světoborné uznání za jakékoliv rady nebo typy ohledně vlasů. To vážně ne. V článku najdete takové všeobecné rady, jak zamezit častějšímu vypadávání :) Jsem připravená na kritiku, ve které mě čtenářky webu budou kamenovat za to, že tohle přece už každá dávno zná :D Mějte se krásně!

P. S.: Každopádně se mi do rukou dostala velmi zajímavá knížka s všemožnými zlepšováky pro naší krásu. Takže pokud narazím ještě na něco, spojené s vypadáváním vlasů, rozhodně vám z toho sem připravím článek :)

Příjemné čtení!

Tumblr_mbk17liqju1qksl37o1_400_large

You Might Also Like

2 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová