pondělí 8. října 2012

Zabraň vypadávání vlasů

Zdravím,
jelikož vím, že jsem poslední dobou trošičku polevila, co se přidávání článků ať už sem nebo na web Krásná,cz týče, rozhodla jsem se to napravit. Mám pro vás rozepsaných hned několik článků naráz a chybí mi k nim už jen nafotit fotky, nebo je nějakým způsobem doladit.

Co se týče Krásné, máte se také na co těšit. Připravila jsem také několik článků, které by se na webu v brzké době měly objevit. Dnes si můžete přečíst článek, který se týká vypadávání vlasů. O této problematice jsem si popovídala s naší dlouhodobou známou kadeřnicí. Nečekám nějaké světoborné uznání za jakékoliv rady nebo typy ohledně vlasů. To vážně ne. V článku najdete takové všeobecné rady, jak zamezit častějšímu vypadávání :) Jsem připravená na kritiku, ve které mě čtenářky webu budou kamenovat za to, že tohle přece už každá dávno zná :D Mějte se krásně!

P. S.: Každopádně se mi do rukou dostala velmi zajímavá knížka s všemožnými zlepšováky pro naší krásu. Takže pokud narazím ještě na něco, spojené s vypadáváním vlasů, rozhodně vám z toho sem připravím článek :)

Příjemné čtení!

Tumblr_mbk17liqju1qksl37o1_400_large

2 komentáře: