Zasloužený odpočinek

18:34

Zdravím,

224569_470430369646911_1880096778_n_large
Nebránila bych se takovému pokojíčku :)
jak se vám daří? Konečně jsme se dočkali toho krásného dlouhého prodlouženého víkendu a musím říct, že jsem se na něj nesmírně těšila. V poslední době si připadám jakási přetažená. Navalila jsem si toho na sebe moc a už se to na mě začíná podepisovat. Mluvím skrz školu, Krásnou, věci doma atd. Za 14 dnů jsem přečetla 4 knížky. Každý den usínám s nesnesitelnou bolestí hlavy a modlím se, aby ráno bylo vše v pořádku. Bohužel, není. Právě proto se těším na volné dva dny + víkend. Potřebuji se trochu vyspat, odpočinout si a nabrat novou energii na psaní článků, ať už sem nebo na web Krásná.cz. Jen doufám, že mě neskolí nějaká viróza. Nerada bych ve škole zameškávala a ležení doma mě během chvilky také přestává bavit. Každopádně bych něco nechtěla přechodit, aby se z toho vyklubala ještě větší polízanice. No, uvidíme, jak se vše vyvine. Každopádně co plánuji v prodlouženém víkendu. Zatím nic, tedy kromě toho, že si chci pořádně odpočinou. V pátek nebo v sobotu bych to viděla na nějaké posezení s přáteli a musím nafotit se svojí sestrou nějaké fotky, protože chceme k Vánocům rodičům nechat udělat společný obraz. Nedokážu si na fotky představit jiné období, než je podzim. Když se mi poštěstí, vyfotím i nějaký podzimní outfit.

Co máte v plánu vy? Chystáte se ve volnu někam? Přeji krásný zbytek večera :) Vaše A.

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Tak takú izbu by som chcela aj ja:) Tá posteľ,ach :D..a tiež som úplne vyčerpaná,teším sa na naše voľno...nech už to je :)
  http://thebestsunriseofmylife.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. Taky jsem teď pořád unavená.. samé učení, samé starosti.. je toho zkrátka moc.

  OdpovědětVymazat
 3. Taky bych pořád spala... Vidím že je to všude stejné ;)

  OdpovědětVymazat
 4. I já jsem velmi ráda, že máme volno... i když to volno využiji k tomu abych dohnala to co jsem během školního týdne nestihla. Nejraději bych si dala "voraz" a ni nedělala, ale bohužel vím, že bych pak měla ještě více práce a to nechci.... ovšem v pátek se chystáme na PÁRTY a už se moc těším, zase vidět celou naší partu, zatancovat si, zpívat, popovídat si...
  Přeji Ti tedy pěkné dny volna a odpočiň si. ;)
  http://mein-leben-in-tschechien.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. máš nádherný vlasy! ;O :D mám taky podobný ale ne tak dlouhý.. nechala jsem si je asi 2 roky dorůst ale už me to štve.. :D :D chci nejakou zmenu.. barvu mám, myslíš že se mám nějak jinak ostříhat? :D sory že se tak ptám :DD jen mě to tak napadlo ;) jinak i pěknej blog:)

  OdpovědětVymazat
 6. ještě... promiń že s tím otravuju, ale zkoušela jsem ten přírodní zesvětlovač se skořice medu a oleje,ale moc to nepomohlo ale má mpěkný vlasy :). Barvím se na hnědo a jsem blondýna a chci zpátky blond vlasy.. nevíš jak to rychle udělat? celkem to spěchá :/ děkuju :) ale nejlíp nějak přírodně a ne od kadeřnice

  OdpovědětVymazat
 7. ani já bych se nebránila takovému pokojíčku =D

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová