Breaking dawn part 2

08:45

Zdravím,
všimla jsem si, že za poslední týden tu má snad každý na blogu svoji recenzi na premiéru posledního dílu ságy Twilight a co bych to sakra byla za blogerku, kdybych se o tom nezmínila taky.

Bella SwanNa premiéru jsem se dostala díky své škole. Jedna paní učitelka nám totiž domluvila na dopoledne kino, takže místo vyučování jsme šli na film. Očekávala jsem nějakou krve prolitou scénu, kdy Bella bude vraždit skoro všechny ve městě, ale nakonec jsem film zhodnotila jako takovou poklidnou pohádku (když pominu Alicinu vizi, ve které se trhaly hlavy a končetiny). Teď už ale k "recenzi".

Zaujaly mě hned úvodní titulky, ve kterých se mísila krev s textem a mě tak přeběhl mráz po zádech. Asi kvůli tomu jsem čekala to již zmiňované krveprolití, které způsobí Bella jako "novorozená" upírka. K mému překvapení Bella byla naprosto bezproblémová, nesmírně silná a krásná. Její make-up byl ve srovnání s předchozími díly velmi propracovanější a Bella tak trochu úplně jiná - samozřejmě hezčí :) To samé platí i u vlasů, které nyní nevypadaly tak zanedbaně, jako dříve.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
Řekla bych, že se do filmu promítl i skutečný vztah mezi Robem a Kristen. Já nevím, jestli jsem jediná, komu to tak připadá, ale prostě to na nich vidím, že jsou spolu i mimo objektivy kamer.

To by byla Bella. Co se týče malíčké Renesme, režisér si podle mě nemohl vybrat lepší dítě. Tedy pokud to byl jeho záměr, aby se tak hlubokým a upřímným pohledem dívalo na svoji matku a pohladilo ji po tváři.

Co mě naprosto šokovalo, byla závěrečná scéna, kdy propuká válka mezi Cullenovými a Aerem. Všude boj, utrhané hlavy a končetiny, které nakonec končí v ohni.

Vůbec bych neřekla, že film trval dvě hodiny. Naprosto mě vtáhl do děje a já hltala každou titulku, kterou jsem si na plátně mohla přečíst. Kdo máte Twilight ságu rádi, rozhodně by jste si neměli nechat tento poslední díl ujít.

Viděli jste také film? Jak se vám líbil?
Mějte se krásně! Vaše A.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Chystám se na něj! Četla jsem teda dost negativních ohlasů, ale neodradilo mě to a stejně se těším:)

  OdpovědětVymazat
 2. též jsem četla, že bylo naprosto vidět, jak je to počítačově udělané a podobně, ale lidé si asi neuvědomují, že v dnešní době se na počítači dělá úplně všechno a ne jenom druhá část Rozbřesku:)
  já mám z filmu taky dobrý pocit, když zabili Jaspera, tak jsem i pustila slzu.. každopádně bych na film šla klidně znovu:)!

  OdpovědětVymazat
 3. Když to tak čtu,tak bych ho měla co nejdříve zkouknout :)

  OdpovědětVymazat
 4. Naprosto dokonalý konec.. Byla jsem úplně hotová, když jsem odcházela z kina.. Hned bych na to šla znovu..
  Doporučuji!!!
  Tínka

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová