Essence - Home Sweet Home

08:35

Zdravím,
už delší dobu na FB stránkách kosmetiky essence pozoruji, že na trhu je nová limitka, která si nese název HOME SWEET HOME. Já jen doufám, že se tato limitka dostane i k nám do drogerií a my budeme mít možnost vyzkoušet některé z níže uvedených produktů. Na netu jsem četla, že by měla být k dostání na začátku listopadu (paradoxně už je jeho konec :D ) a měla by být v drogeriích DM. U nás ale essence mají hlavně v Rossmannu, takže uvidím, jestli na limitku časem narazím. Zatím všude přetrvává kolekce Breaking Dawn.

Fotka: doufáme, že vám budeme moct brzy naservírovat i nádhernou zimní limitovanou edici Home sweet home :) co na ní říkáte? zaujala vás?

Já osobně bych si z této kolekce vybrala asi červený lak na nehty, rudou rtěnku a přemýšlím i nad tím transparentním leskem na rty. Co se týče laků, měla bych si vyhlásit asi nějaký STOP STAV, protože jich mám hrozně moc a nemám šanci je všechny vypotřebovat :D 
Prodává se u vás už tato kolekce? Máte nějaké produkty doma? Těším se na vaše komentáře :)
Mějte se hezky. Vaše A. 

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Zatím jsem ji neviděla a včera jsem dokonce byla v DM, kde essence vůbec neměli! Grrrr.

    OdpovědětVymazat
  2. U nás myslim že ešte nie, no zaujalo ma teda dosť produktov z tejto limitky fakt pekna :) ale s lakmi si tiež davam oddych teda apson sa snažim :D

    OdpovědětVymazat
  3. Tak tuhle kolekci vydím poprvé. A vypadá nádherně. Ty barvičky wow, hlavně ta růžovo-fialová tvářenka, do té bych šla hned :-)

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová