čtvrtek 29. listopadu 2012

Essence - Home Sweet Home

Zdravím,
už delší dobu na FB stránkách kosmetiky essence pozoruji, že na trhu je nová limitka, která si nese název HOME SWEET HOME. Já jen doufám, že se tato limitka dostane i k nám do drogerií a my budeme mít možnost vyzkoušet některé z níže uvedených produktů. Na netu jsem četla, že by měla být k dostání na začátku listopadu (paradoxně už je jeho konec :D ) a měla by být v drogeriích DM. U nás ale essence mají hlavně v Rossmannu, takže uvidím, jestli na limitku časem narazím. Zatím všude přetrvává kolekce Breaking Dawn.

Fotka: doufáme, že vám budeme moct brzy naservírovat i nádhernou zimní limitovanou edici Home sweet home :) co na ní říkáte? zaujala vás?

Já osobně bych si z této kolekce vybrala asi červený lak na nehty, rudou rtěnku a přemýšlím i nad tím transparentním leskem na rty. Co se týče laků, měla bych si vyhlásit asi nějaký STOP STAV, protože jich mám hrozně moc a nemám šanci je všechny vypotřebovat :D 
Prodává se u vás už tato kolekce? Máte nějaké produkty doma? Těším se na vaše komentáře :)
Mějte se hezky. Vaše A. 

3 komentáře:

  1. Zatím jsem ji neviděla a včera jsem dokonce byla v DM, kde essence vůbec neměli! Grrrr.

    OdpovědětVymazat
  2. U nás myslim že ešte nie, no zaujalo ma teda dosť produktov z tejto limitky fakt pekna :) ale s lakmi si tiež davam oddych teda apson sa snažim :D

    OdpovědětVymazat
  3. Tak tuhle kolekci vydím poprvé. A vypadá nádherně. Ty barvičky wow, hlavně ta růžovo-fialová tvářenka, do té bych šla hned :-)

    OdpovědětVymazat