Vysněné vlasy a nehty aneb dva měsíce se Selen-Zinek Forte

18:30

Zdravím,
už mě pomalu, ale jistě, opouští moje posedlost mít co možná nejlepší pleť a proto jsem přesedlala na vlasy. Nepřijde mi, že bych je měla nějak extra zničené nebo namáhané. Už přes rok je nebarvím a když se mé vlasy potkaly s nějakou tou chemií, byl to většinou jen barevný šampon, který jsem během několika umytí měla pryč. Teď mám hezky svoji světle hnědou barvu a jsem s ní spokojená. Vlasy už tam často nežehlím ani nesuším fénem. Snažím se je udržovat tak nějak co možná nejzdravější.


Když jsem byla na návštěvě u své babičky, ukázala mi tento doplněk stravy, přesněji tablety Selen-Zinek Forte, určené pro růst vlasů a nehtů. Jsou ale také výborné na pleť a na podporu imunity. Moje babička je používá už delší dobu a skutečně musím říct, že jí vlasy rostou rychleji. Společně jsme listovali v kalendáři, kdy se dala ostříhat a od toho dne neuběhlo moc dnů. Každopádně volala kadeřnici aby si na ni udělala jeden den v týdnu čas, že opět jde na stíhání. Toto zjištění pro mě bylo výzvou. Rozhodla jsem si tablety pořídit také a jsem zvědavá na výsledek. Připadalo mi totiž, že když jsem užívala Biosil, jako by na mě působil jen chvíli a po dlouhodobějším užívání už ne.

Tablety užívám od začátku měsíce, tedy 1. listopadu. V balení je 60 tablet, které jsou naskládané ve dvou platičkách po 30 tabletách. Dávkování je jednoduché, stačí si vzít jednu tabletu denně. Rozhodně vás budu informovat, jak tablety fungují, jestli skutečně zabírají nebo je to jen zbytečnost, za kterou vyhodíte sto třicet devět korun.

Používáte nějaké doplňky stravy pro zlepšení růstu vlasů a nehtů?

You Might Also Like

5 komentářů

 1. to vypadá zajímavě, já používám Biosil a ten mi pomáhá hlavně na nehty :)

  OdpovědětVymazat
 2. díky za tip, těším se na výsledky :) dlouho přemýšlím co začít brát na vlasy, nedávno jsem se ostříhala a lituju :/

  OdpovědětVymazat
 3. Neužívám nic. Určitě se ukaž v přirozené barvě :-) Já mám nejraději, když mi vlasy uschnou na natáčkách, to pak hezky drží.

  OdpovědětVymazat
 4. Kromě selenu a zinku má blahodárný vliv na nehty a vlasy také křemík.

  OdpovědětVymazat
 5. Já testuji dýňový olej, tak uvidíme jaké budou výsledky. Ten Biosil je jinak hodně chválený.

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová