E.L.F. Shimmer powder - recenze

19:00

Zdravím,
slíbila jsem vám, že se s vámi podělím o dárky, které mi letos nadělil Ježíšek. Začnu nejdříve kosmetikou, protože té bylo skutečně hodně. Miluju kosmetiku! Jako první vám přináším recenzi na tento třpytivý tělový pudr se štětečkem od značky E.L.F.. Pudr jsem si objednávala sama, když jsem společně se sestrou na stránkách E.L.F. kosmetiky vybírala nějaké dárky pro naší maminku, ale když jsem se s ním přišla pochlubit, bylo mi řečeno že bych si ho mohla zabalit pod stromeček :D Proč ne, aspoň jsem tam těch balíčků měla o něco víc. teď už ale k samotnému pudru.


Tento třpytivý pudr vám vytvoří na pokožce příjemně jemně zlatavý nádech s lehkými odlesky. Pudr je k dostání sice pouze v jednom odstínu a to v čísle natural 71370, ale myslím si, že se bude hodit ke všem typům a tónům pleti.  I když ho používám jen krátkodobě, rozhodně si mě získal.

Jediné, co bych asi označila za nevyhovující je štěteček. Vypadá úžasně roztomile jak je maličký, ale tvrdostí štětinek mi spíše připomíná štětku na holení. Každopádně pudr budu nanášet normálním štětcem z mé sady od Zoevy.

Máte s tímto pudrem zkušenosti?
Hezky den!
Vaše A.

You Might Also Like

1 komentářů

  1. S pudrem zkušenost nemám, podobný mám a vždy se zapomenu napudrovat, takže už ho mám nějakou dobu. Díky tobě si ho dám na viditelné místo a začnu ho zase používat.

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová