Hello December

11:07

Zdravím,
tak a máme tu prosinec. Za 24 dnů tu bude Štědrý den, rozdáme si dárky, přejíme se všeho možného a budeme zase rok čekat na vánoční svátky. Doufám, že nám tu napadne alespoň nějaký sníh. Kde jsou ty časy, kdy jsme na Štědrý den chodili sáňkovat nebo stavět sněhuláka, než Ježíšek přinesl dárky pod stromek. Když jsem u těch dárků, tento týden bych chtěla dokoupit vše, co mi pro koho chybí, abych mohla usínat s pocitem, že už mám vše vyřízeno a nebudu muset trávit hodiny ve frontách v obchodech. Musím říct, že už teď je v některých shopech docela blázinec.

320686_3465402734417_1677247762_n_large 

Dnes mě čeká velký vánoční úklid. Musím utřít prach, pořádně vysát a nejradši bych už vyzdobila pokoj vánočními dekoracemi :D Pomalu ale jistě se mě zmocňuje ta vánoční atmosféra. Všude mají už vánoční výzdoby a tak se tomu šílenství v podstatě není možné vyhnout.

A jak jste na tom vy? Už máte nějaké dárky koupené, nebo vše necháte až na poslední chvíli?
Těším se na vaše komentáře. Vaše A. 

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Nemůžu uvěřit tomu, že už je prosinec! To šíleně rychle uteklo! Ale zase budou Vánoce a to super!:) A taky bych si přála aby byl sníh..a dárky mám tak z poloviny, tak doufám, že je tenhle víkend dokoupím:)

  OdpovědětVymazat
 2. Já taky doufám že brzy napadne sníh :/ Jinak já nemám ani jeden dárek :D

  OdpovědětVymazat
 3. Popravdě sníh nemám moc ráda, ale na Štědrý večer mi nevadí. :)

  OdpovědětVymazat
 4. já budu nakupovat dárky příští týden (tedy alespoň doufááám), Vánoce mám ráda, ale vadí mi to šílenství okolo toho. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Já dnes dělala taky generální úklid, ale zbytek mě čeká ještě zítra. Už jsem si rozsvítila světýlka, vytáhla první ozdoby, koupila si vánoční hvězdu a otevřela první okénko adventního kalendáře. Miluji prosinec a čas Vánoc.
  http://justbeyourselfbypetra.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Jsem v asbolutní vánoční náladě!! Přes víkend jsem balila dárečky, obcházela obchoďáky s vánoční sekcí a dneska ráno dokonce začalo sněžit:) Na první advent, skvělé načasování!

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová