Holínková mánie

10:56

Zdravím,
dnes jste mohli najít na webu Krásná.cz můj článek inspirovaný časopisem Popcorn. Píše se v něm o holínkách. Máte nějaký pár doma? Jsou holínky praktické? Upřímně, já žádné nemám ale včera u babičky našla holínky pod stromečkem moje sestřenka a tak přemýšlím, že bych se po nějakých měla podívat také :)


P.S.: Můžete se těšit na spoustu fotek mé vánoční nadílky a že jsem letos musela být pořádně hodná! :) 
Mějte se krásně!
Vaše A. 

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Tak já osobně holínky nemám, sice se mi moc líbí, ale přijde mi divné v nich jít třeba do města a zase kam jinam bych je nosila to netuším :).
  Kamarádka si pořídila nádherné, zebrované, ale válí se jí taky doma, nikam je nenosí, jen když jde se psem a venku prší...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když prší, tak jsou holínky určitě to pravé ořechové ale osobně bych si asi taky netroufla je normálně zapojit k nějakému outfitu.. Asi nemám odvahu :)

   Vymazat
 2. Jedny mám, ale nejsou tak hezké jako ty na obrázku. Vzhledem k počasí tady u nás, moc bych neváhala, určitě je užiješ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pořád přemýšlím Martinko ale asi do nich půjdu... sice bych si nepořídila takovou divočinu jako třeba tady na obrázku ale nějaké neutrální by přišly určitě vhod :)

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová