Moji Fa favorité

17:09

Zdravím,
mám tu pro vás stručný přehled třech sprchových gelů + jednoho deodorantu od firmy Fa, které mám doma.
Fa Luxurious Moment sprchový gel
Nebudu se mýlit, když řeknu, že každá z nás si chce občas dopřát něco výjimečného a to ať už se jedná o oblečení, šperky, ale co teprve, když se jedná o péči o tělo. Přesně takový pocit výjimečnosti se mě zmocnil ve chvíli, kdy jsem použila tento sprchový gel od Fa Luxurious Moment.  Musím říct, že do tohoto sprchovéhe gelu jsem se zamilovala hned po prvním přivonění, protože mi ihned přivoněl vůni pánského čokoládového Axe. Ano, i přes to, že tento sprchový gel nemá s čokoládou nic společného. Pyšní se černým ametystem a růžovou violou a společně ti nabídnou intenzivní vyživující recepturu. Když si hustý sprchový gel nanesete do dlaně, překvapí vás jeho temně fialová až neobvykle černá barva. Tentosprchový gel zanechá tvoji pleť sametově hebkou, čistou a jeho vůni ucítíšještě dlouho poté, co ho použiješ.

 Fa Pink Passion sprchový gel
Tento sprchový gel od Fa s vůní mučenky a růže potěší nejen vaše tělo, ale také smysly. Gel poskytuje pořádnou dávku hydratace a bohatou intenzivní péči. Po použití nechá vaši pokožku hezky hebkou na dotek. Když jsem si ke gelu přičichla poprvé, vybavila jsem si sladké dětské žvýkačky. Mýt se tímto gelem je prostě jedna velká radost.

Fa Pink Passion deodorant
Když jsem poprvé vyzkoušela tento deodorant, byla jsem mile překvapená a to nejen jeho krásnou svěží vůní. Vůně vydrží k mému údivu dost dlouho. Co se týče ochrany před tělesným pachem, označila bych ho jako průměrný. Dvacet čtyři hodin to rozhodně není. Každopádně si mě získal svoji smyslnou vůní, ze které přímo čiší ženskost.

Fa Natural & Care sprchový gel
Musím říct, že tento sprchový gel si mě získal asi nejméně. Tedy alespoň co se týče vůně. Výsledný efekt po použití gelu je stejný, jako u předchozích. Pokožka je krásně jemná a hebká a zanechává ji jemnou, což oceňuji. Tento sprchový gel je obohacen o jojobové mléko a výtažky z bambusu.

Znáte některé z těchto gelů?? 
Mějte se krásně! Vaše A.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. značku Fa nemám ráda :) ale ten s jojobovým mlékem máme taky, občas ho použiju

    OdpovědětVymazat
  2. První sprcháč mám a deodorant jsem také zkoušela, oboje na jedničku :))

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová