Nehtové šílenství

08:19

Zdravím,
jak jsem vám už říkala, v úterý jsem měla možnost zopakovat si po delší době modeláž gelových nehtů. A to hned třikrát! Moje sestřenka má v pátek stužkovací ples a moje teta si proto chtěla nechat trošku zkrášlit ruce. Předchozí večer jsem měla telefonát, že nehtíky nebudou jen jedny, ale rovnou troje. Přibyla ještě sestřenka a její spolužačka. Nehty jsem začala dělat v šest hodin odpoledne a zkončila jsem o půl dvanácté večer. Každé nehty mi zabrali hodinu a půl, maximálně dvě hodiny. Chtěla jsem si dát totiž záležet. Fotečky mám slíbené, protože večer už fotky nevypadaly tak hezky jak přes den, když jsem je fotila. Takže až mi je sestřenka pošle, doplním je i sem na blog.

8242000978_38af4db9a8_z_large
Foto pouze ilustrační. Vlastní fotky doplním co nejdříve:) 

Sestřenčina spolužačka má francouzskou z jemně růžových třpytek. Teta, jelikož má svoje krásné dlouhé nehty, tak jsem jí je jen potáhla glittrovým gelem a sestřenka má francouzskou manikúru a na prsteníčku jemné zdobení.

Chysáte se taky na nějaký ples? Necháte si udělat gelovky? Těším se na vaše komentáře:)
Vaše A.

You Might Also Like

1 komentářů

  1. To je nádherné:)Na ples se momentálně nechystám, ale gelovky bych si asi udělat nenechala, mám svoje nehty pěkné:)

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová