Photo of the day

16:49

Zdravím,
mám tu pro vás jen jednu fotku, kterou jsem s přítelem pořídila, když zrovna dělal kontrolu své krásky po zimě. Mluvím o té žluté pode mnou :D


Motorky jako takové se mi hrozně líbí. Mým snem je umět je řídit ale po jedné události z letošních prázdnin jsem tak nějak smířená s tím, že si na ně řidičák nikdy neudělám :D Aby jste tomu rozuměli, povedlo se mi se vybourat na ploše o rozměru 20x20 metrů, kde byl zelený kontejner na bioodpad. No nepodařilo se mi narazit přímo do něj? Podařilo... Naštěstí jsem jela zrovna od koní a měla jsem na sobě vysoké jezdecké boty, takže jsem nijak dodřená nebyla a i oblečení jsem si nijak neroztrhala :D Jsem hold šikula ... Jo a nerozbila jsem ani tuto crossku, ani silniční Yamahu R1 ale trošku jsem pomačkala plechy starému pionýrovi :D :)

Jaký jste měli den? Chystáte se někam večer?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. To je sexy :)! Já se takových strojů bojím...:/...dnes budu odpočívat doma a koukat na televizi, můj miláček je v práci..takže mi bude smutno:).

  OdpovědětVymazat
 2. tyjo, ty jsi drsná :D :) v dobrém slova smyslu :)
  a zvu tě na svůj blog na giveaway o límeček značky Stefanel :)

  OdpovědětVymazat
 3. Holka na motorce, sen kazdeho chlapa:))

  OdpovědětVymazat
 4. Pristane ti to na nej :)
  caramel-b.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová