Řasenka miss sporty LASH ALL IN 1 millionaire - recenze

13:46

Zdravím,
přináším vám recenzi na novou řasenku od miss sporty. Musím říct, že doma moc výrobků od této značky nemám. Možná nějaký lak a "za mlada" :D jsem používala pudr. Teď mě ale v drogerii zaujala tato nová řasenka. Jelikož jsem zrovna řasenku vypotřebovala, za cenu 54,90,- jsem si ji koupila a doufala jsem, že jsem neudělala chybu.


Doma mě čekalo příjemné překvapení. Když jsem řasenku na řasy nanesla, kartáček hezky odděloval řasy od sebe, nenanášel na řasy tolik barvy jako jiné řasenky při prvním použití a krásně mi řasy prodloužil. Také jsem zaznamenala, že sérum pro růst řas asi také začalo splňovat svůj účel a já po dvou a půl týdenním testování pozoruji rozdíl, který je možná na první pohled nepatrný ale je tam! Řasenku mám v odstínu 001 Extra Black. Ani jsem se nestačila podívat, jestli ji dělají třeba v hnědé. Každopádně s řasenkou jsem moc spokojená a i když miss sporty nepatří mezi mé oblíbené značky, u této řasenky vím, že jsem neudělala krok vedle.


Máte doma tuto řasenku? Viděli jste ji?
Těším se na vaše komentáře :)
Vaše A.

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Dnes jsem si ji koupila. Není špatná musím uznat :).

    OdpovědětVymazat
  2. Taky jsem si jí dneska koupila a jdu jí teprve zkusit :) Tak doufám, že mě nezklame :) Martina

    OdpovědětVymazat
  3. Tak jsem ji vyzkoušela a musím říct, že já jsem zvyklá mít na řasách "barvy" opravud hodně. Tohle teda tahle řasenka nesplňuje. Musím dát aspoň 10 vrstev. Ale jinak pěkně rozčesává i kroutí :) Martina

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová