Balzám na rty Balea Young CHERRY DREAM

12:48

Ahoj krásky,

v tomto postu bych vám chtěla ukázat jeden balzám na rty, který jsem si před pár dny pořídila. Musím říct, že už dlouho jsem nevlastnila balzám, který by chutnal nebo voněl přesně tak, jak ne napsáno na obalu. Z tohoto balzámu třešeň přímo čiší a je naprostá senzace si jím rty přetřít. Čemu dávám asi největší plus je to, že i když má balzám růžovou, až načervenalou barvu, tak rty nebarví. Dá jim pouze hodně ale hodně jemný nádech a lesk. Rty vám nezabarví jako např. jiné červené balzámy a vy si pak nemusíte připadat jako nějaká Mánička :) Rozhodně bych si ho pořídila znovu. Pokud hledáte nějaký balzám na rty a zatím jste si nevybrali, s tímto pomocníkem nebudete litovat koupě! :)

Teď úplně mimo. Co mě asi nejvíc štve je to, že v DM už nikde nemají balzám na rty, který nádherně voní a chutná po kokosu. Asi před rokem jsem si kupovala jen jeho ale asi ho přestali vyrábět a zároveň prodávat :( Nevěděl by jste někdo o nějaké náhražce? Já pořád hledám v regálcích, ale zatím mě žádný kokosový balzám nedal to, co ten předchozí.

Znáte tento balzám?
Krásný zbytek neděle!
Vaše A.

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Balea je na balzámy nejlepší. A mají balzám, který voní po kokosu. Objevila jsem ho před Vánoci v dětském regálu. Je v růžovém balení a na obrázku je princezna, sáhla jsem po něm, protože jsem hledala taky něco kokosového jsou v něm ještě jahody,ale ty tam vůbec nejdou cítit. Zkus se po něm podívat:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé Niki, moc děkuji za typ :) Já jsem teď narazila na jeden balzám, který voní úžasně po čokoládě a po kakau, tak uvidíme, jestli u mě neobsadí prázdné místečko po tom kokosovém.. ale ráda bych ho zase našla a vrátila se k němu :)

   Vymazat
 2. Mám tento balzám, dostala jsem ho ve vánočním balíčku a vůbec mi nevyhovuje... Voní sice hezky, ale to je tak asi všechno. Když si jej dám na rty, tak mě za 2 minuty příjde, jako bych si na rty nic nedala. Hydratace absolutní nula nic, nekoupila bych si jej už. :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jejda, já jsem s ním tedy spokojená. Jelikož mám v zimě hodně suché rty a celkově i kvůli mému pitnému režimu, který někdy stojí absolutně za nic, jsem nucena si na pusu pořád něco mazat...

   Vymazat
 3. Tak to je dobře,že ti vyhovuje.Od Baley mám mnohem radši ty neparfemované,takové ty obyčejnější.S těmito voněnými jsem ještě neměla dobrou zkušenost..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky :) Teď jsem neodolala a pořídila jsem si další balzám :) Ten ale .dostanu až od sestry k svátku 7.2. ale hned potom se můžete těšit na recenzi :D

   Vymazat
 4. Jůůů! Měla jsem podobný před asi 3-4lety. Dostala jsem ho od spolužačky k Vánocům, nádherně voněl, chtěla jsem ho sníst! :-D A pak, jako by se po něm slehla zem. Asi se přestal vyrábět, tak jsem ráda, že je zpět! :-)
  A ten kokosový byl taky super. Takový jemný, v modrém obalu...A taky jsem ho už neviděla. Tak třeba navrátí i ten! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, modrý obal to byl on :D Doufám, že ho zase zařadí do prodeje...

   Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová