♣ What happened over the weekend ♣

08:16

Krásné pondělí krásky,
také se vám dnes nic nechce tak, jako mě? Tento víkend mi tak nějak nestačil na to, abych se ze všeho vzpamatovala, odreagovala se a do toho nového týdne vstoupila tou správnou nohou. Ta mě mimochodem ještě teď bolí ze sobotní vycházky, kdy jsem si zvrtla kotník na vysokých kozačkách, kdy jsme šli s malým bratránkem na vycházku, kterou mimochodem celou prospal na saních a potom jsem si ještě "trsala" na školním plesu na podpatcích, co mají asi 10 cm.

Doufám, že noha bolet přestane, protože bych si letos šla ráda poprvé s přítelem zabruslit. Včera jsme byli zkontrolovat terén (rybník) a narazili jsme tam na známého s čtyř měsíční fenkou plemene Tosa Inu, Peggy. Pořád jsem si tam s ní hrála a bílá bunda už není bílá :D Takový typ psů se mi moc líbí. Hlavně ta jejich hlava a oči.

Dnes jsem se po škole chtěla vydat na nákupy a uplatnit své dárkové karty do C&A, co jsem dostala buď na Vánoce nebo ještě na narozeniny. Nedávno jsem totiž zjistila, že mám doma x právě těchto karet a na každé je minimálně 150,-. Tak doufám, že v C&A budou mít  aspoň pár věcí, co budou za něco stát, jinak to jistí bižuterie :D

Jak jste vykročili vy do tohoto týdne?
Mějte se fajn!
Vaše A.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Cítím s tebou, nějak ne a ne se nakopnout...bez energie. Uvidíme co úterý...

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji Martinko. Já doufám, že energie se co nejdříve dostaví :-)

      Vymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová