Bez palety v líčení ani ránu

12:30

Ahoj krásky,
jak si užíváte úterý? Překvapila mě ta velká spousta emailů, která mi od vás chodí a ve kterých se mě ptáte na to, jaké produkty k líčení používám. Omlouvám se, že jsem to dodnes nepsala do článků, polepším se :)

Momentálně nejvíce používám paletu od značky E.L.F, která slouží ke kompletnímu nalíčení. Obsahuje 60 odstínů stínů na oči, 20 lesků na rty, 3 tvářenky a 2 bronzery. Paletu jsem dala mojí mamince k narozeninám, ale předem jsem ji upozornila, že se ji občas může někam i ztratit :D Už jsem si ale vyhlídla vlastní a v nejbližší době bych si ji chtěla objednat. Na této paletě je hodně přirozených odstínů, hlavně hnědé. Najdete v ní však ale několik odstínů růžové, modré, zelené a nesmí chybět i šedé až černé stíny na stínování a vykreslování oka. Co se týče jejich kvality a pigmentace tak je velmi dobrá. Zkrátka a dobře, cena odpovídá kvalitě. Zatím jsem narazila asi jen na dva stíny, které stojí za prd a dobře vypadají jen v paletě, na oku nikoliv.

Tady vidíte, na jaký stín útočí moje maminka
nejčastěji :D

Lesky na rty jsem zatím moc nevyzkoušela. Máma je ale používá a zastává stejný názor, jako já u stínů. Některé jsou velmi výrazné a pigmentované, u jiných  zase ani nepoznáte, že jste si rty něčím natřeli.

Pokud jde o bronzery, získaly by ode mě plný počet bodů! Jsou vážně skvělé a líbí se mi, že si můžete vybrat ze dvou variant, buď z hnědého klasického odstínu, nebo hnědého se třpytkami, který pleť hezky rozzáří.

Na tvářenky si moc nepotrpím. Když už si nějakou na tvář dávám, snažím se ji co nejvíce rozetřít, abych nevypadala jako Marfuška z Mrazíka.Konkrétně tuto paletku jsem sehnala v jedné slevové akci, která na stránkách elf kosmetiky probíhala a i s poštovným mě vyšla na nějaké 300,-

Pokud by šlo o celkové hodnocení paletky, dala bych jí 4 body z 5. Schází mi v ní nějaké odstíny k líčení. Někdy ráda experimentuji, takže bych uvítala i takovou žlutou. Ta se ale nachází v jiné paletce se stíny, na kterou mám zálusk, takže pokud mi štěstí bude přát, za nedlouho se můžete těšit na recenzi ;)

4 z 5


Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Paletky mám ráda, já zase nedám ránu bez palety od Sephory:).

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Angelina Coufalová @2012-2017

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
veronika-angelina-coufalova@seznam.cz

Veronika Angelina CoufalováVeronika Angelina Coufalová